ترخیص قطب نما از گمرک

ترخیص قطب نما از گمرک

ترخیص قطب نما از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان، ترخیص قطب نما از گمرک می باشد. قطب نما وسیله ای است که با استفاده از آن جهتی که در آن قرار دارند را نسبت به عقربه ها و قطب می سنجند. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه چگونگی تجارت قطب نما ادامه این مقاله را مطالعه نمائيد.

واردات و صادرات قطب نما

واردات و صادرات به دلیل نقش مهم و عمده ای که در اقتصاد کشور ها دارد بسیار حائز اهمیت است و همواره قوانین و مقررات بسیاری در این زمینه از سوی مجلس وضع می شود و گمرک به عنوان مجری این قوانین، وظیفه نظارت بر کالاهای تجاری را دارد. همین امر سبب شده تا تجارت و بازرگانی به امری سخت و تخصصی بدل شود. یکی از کالاهایی که تجارت آن در کشور ما انجام می گیرد قطب نما است. قطب نما از کشور چین وارد می شود. لازم به ذکر است که در کشور ما صادرات همه کالاها به غیر از محصولات نفتی و از آن قبیل فارغ از تعهد و پیمانی می باشند. اما برای واردات کالا به ایران اخذ مجوز های مربوطه در زمان ترخیص کالا الزامی می باشد. در صورت کسب اطلاعات بیشتر و یا هرگونه پرسش و پاسخی می توانید با همکاران و کارشناسان ترخیص کار ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل فرمائید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص قطب نما از گمرک به شرح زیر می باشد:

ترخیص انواع قطب نما

ترخیص کلکسیون قطب نما

ترخیص قطب نما استیل

ترخیص قطب نما های جیبی

ترخیص قطب نما خودرو

ترخیص قطب نما کوه نوردی

ترخیص قطب نما کمپینگ

ترخیص قطب نما جا کیلیدی

ترخیص سوت قطب نما

ترخیص قطب نما قدیمی

ترخیص قطب نما آویز

ترخیص قطب نما و شیب سنج

ترخیص قطب نما برانتون

ترخیص قطب نماطلا

ترخیص قطب نما نقره

ترخیص قطب نما دقیق نظامی

ترخیص قطب نما کامنگا

ترخیص قطب نما شب رنگ

و…

شرکت سلطان تجارت بازرگان

ترخیص کار به فردی گفته می شود که طی مراحلی برای ترخیص کالای بازرگانان در گمرک اقدام می نماید. و قطعا تاجران با تجربه و موفق از تاثیر ترخیص کار در روند یک تجارت مطلع هستند و نهایت دقت را در انتخاب ترخیص کار خود به کار می برند و تاجرانی که به تازگی وارد حیطه کار بازرگانی شده اند اکیدا توصیه می گردد حتما با ترخیص کاری متعهد و با تجربه همکاری کنند تا دچار مشکل و تاخیر در امور خود نشوند.

شرکت سلطان تجارت بازرگان با اراِئه انواع خدمات بازرگانی نظیر:خرید کالا، ترخیص کالا از کلیه گمرکات، حمل و نقل کالا ، اخذ مجوز های قانونی، ترانزیت و ترانشیپ و… در صدد است تا تجارتی امن و مطمئن را برای شما عزیزان به ارمغان بیاورد. در صورت تمایل به کسب اطلاعت بیشتر و یا همکاری باشرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص قطب نما از گمرک با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *