ترخیص قاب گوشی از گمرک

ترخیص قاب گوشی از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص قاب گوشی از گمرک می باشد. قاب گوشی در دنیای امروزه یکی از مهمترین و کاربردی ترین لوازم جانبی موبایل ها می باشد. و از آنها هم برای زیبایی و هم برای محافظت از موبایل ها استفاده می کنند. قاب های گوشی بر حسب انواع گوشی متفاوت است و همینطور از نظر جنس و کیفیت و زیبایی دارای تنوع فراوانی می باشد. در ادامه این مقاله به توضیحات بیشتر در خصوص چگونگی تجارت و بازرگانی انواع قاب گوشی می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی قاب گوشی

واردات قاب گوشی بیشتر از کشور چین و کره است اما از برخی کشور های اروپایی مانند آلمان، کانادا، سوئیس، فرانسه، ویتنام، فیلیپین و ….. نیز صورت می گیرد. برای صادرات و یا واردات قاب گوشی باید به بخشنامه های صادر شده در این بخش مراجعه نمایید. و طبق قوانین و مقررات به اخذ مجوزهای لازم برای تجارت و بازرگانی این کالا بپردازید. لازم به ذکر است در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک برای ترخیص کالا به مشکلاتی برخورد خواهید کرد. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقتری را در این مقاله بیان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر و بروزتر می توانید با مشاوران ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص قاب گوشی از گمرک
ترخیص قاب گوشی از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص قاب گوشی از گمرک:

ترخیص انواع قاب گوشی

ترخیص انواع گارد گوشی

ترخیص انواع قاب ژله ای

ترخیص انواع قاب های کارتونی

ترخیص انواع قاب های عروسکی

ترخیص انواع قاب های لوکس

ترخیص انواع قاب های نگینی

ترخیص انواع قاب های چرمی

ترخیص انواع کیف گوشی

ترخیص انواع کاور گوشی

ترخیص انواع قاب گوشی های سامسونگ

ترخیص انواع قاب گوشی هاووی

ترخیص انواع قاب گوشی نوکیا

و …..

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت با کارشناسانی تحصیلکرده و مجرب  طی دو دهه فعالیت درخشان آماده هرگونه خدمت رسانی به شما تاجران عزیز می باشد. پیشنهاد ما این است که قبل از اقدام به ثبت سفارش و خرید هرنوع کالایی با یک ترخیص کار حرفه ای مشورت نمایید. با توجه به اینکه قوانین و مقررات صادرات و واردات کشور همواره در حال تغییر هستند، شما تجارعزیز قبل از اقدام، نیاز به مشورت با متخصصین این زمینه دارید. کارشناسان ما در تمامی مراحل از ابتدا تا انتها که مشاوره بازرگانی و ثبت سفارش و خرید است تا  ترخیص کالا و حمل آن به مقصد مورد نظر است در خدمت شما می باشند. شما تجار گرامی برای هرگونه پرسش و پاسخ در زمینه ترخیص قاب گوشی از گمرک به صورت رایگان می توانید با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.