ترخیص قاب خودرو از گمرک

ترخیص قاب خودرو از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص قاب خودرو از گمرک می باشد. قاب های خودرو از سری لوازم یدکی و اکسسوری های خودرو می باشد که باتوجه به انواع مختلف خودرو ها متفاوت است. قاب های خودرو شامل انواع در پوش های خودرو، کف پوش های خودرو، ستون پوش های خودرو و ….. می شود. در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی قاب خودرو

همانطور که می دانید کالاهای زیادی از طریق واردات و صادرات کالا به ایران وارد یا از آن خارج می شوند به عنوان مثال قاب خودرو ها یکی از کالاهایی می باشد که از چین، آلمان، ترکیه، کشور های تولید کننده انواع خودرو و … وارد می گردد. البته با توجه به وجود قوانین پیچیده و مشکل در امر صادرات و واردات کالا به تاجران عزیز اکیدا توصیه می گردد که پیش از شروع امور خود به کسب اطلاعات کامل در این زمینه یا همکاری با فرد ترخیص کاری به عنوان نماینده قانونی اقدام نمایند.

در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران و کارشناسان ترخیص کار ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره نمائید یا به کتاب مقررات صادرات و واردات سال جاری مراجعه نمائید.

ترخیص قاب ریموت خودرو از گمرک

ترخیص قاب ریموت خودرو از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص قاب خودرو از گمرک:

ترخیص انواع قاب خودرو

ترخیص قاب خودرو پراید

ترخیص قاب خودرو پژو 206

ترخیص قاب خودرو پژو 207

ترخیص قاب خودرو سمند

ترخیص قاب خودرو بنز

ترخیص قاب خودرو جک

ترخیص قاب خودرو سوناتا

ترخیص قاب خودرو اپتیما

ترخیض قاب خودرو النترا

ترخیص قاب خودرو سانتافه

ترخیص قاب خودرو سراتو

ترخیص قاب خودرو سورنتو

ترخیص قاب خودرو اسپورتیج

ترخیص قاب خودرو مزاد 3

ترخیص قاب خودرو پریوس

ترخیص قاب خودرو کمری

ترخیص قاب خودرو کولئوس

و ….

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سال ها فعالیت در امر بازرگانی و ترخیص کالا آماده خدمات رسانی به واردکنندگان و صادرکنندگان کشور می باشد. از برخی خدمات شرکت سلطان تجارت بازگان می توان به ثبت سفارش، تنظیم اظهارنامه، اخذ مجوزات قانونی، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ، حواله ارز، ترخیص کالا و … اشاره کرد. این شرکت متعهد است از بروز هرگونه خطا و مشکلی در امور شما عزیزان جلوگیری نماید. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص قاب خودرو از گمرک با شماره های زیر تماس بگیرید.  

تلفن های تماس 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.