ترخیص فنر مارپیچ از گمرک

ترخیص فنر مارپیچ از گمرک

ترخیص فنر مارپیچ از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص فنر مارپیچ از گمرک می باشد. فنر مارپیچ یا همان فنر لول یکی از ابزار و لوازم یدکی های خودرو می باشد که نوعی میلگرد پیچیده شده دوار است. این فنر ها بدون هیچ تنظیم و هیچ نوع خوردگی به راحتی سالها کار می کنند ولی فقط ممکن است در خصوص تحمل وزنی این فرن ها در خودرو به مشکل بخورید و نیاز به تعویض داشته باشند.

تجارت و بازرگانی فنر مارپیچ

از گذشته تا به امروز واردات و صادرات کالا از سود آور ترین امور در هر کشوری بوده است. البته با گذشت زمان و پیشرفت امکانات، کالاهای تجاری بین کشور ها افزایش یافت و در حال حاضر از کوچترین چیز تا دستگاه ها و کالاهای عظیم جثه در بین کشور ها وارد و یا صادر می شوند .یکی از کالاهایی تجارت آن بین کشور ها انجام می گیرد لوازم یدکی خودرو می باشد که از کشور های مختلفی وارد یا به آن ها صادر می گردد. قابل توجه است واردات و صادرات در هر کشوری تابع قوانین خاصی می باشد که در صورت عدم رعایت شما توبیخ و مشکل را به همراه دارد. پس تاجران عزیزی که قصد تجارت کالاهایی را دارند در قدم اول به کسب اطلاعات و قوانین مربوط به آن کالا اقدام نمایند. همچنین تجار عزیز می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از مشاوره کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان بهرمند شوند.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص فنر مارپیچ از گمرک:

ترخیص انواع فنر مارپیچ

ترخیص فنر مارپیچ خودروهای سواری

ترخیص فنر مارپیچ خودرو های سنگین

ترخیص فنر مارپیچ پراید

ترخیص فنر مارپیچ پژو

ترخیص فنر مارپیچ کمری

ترخیص فنر مارپیچ آزرا

ترخیص فنر مارپیچ پرادو

ترخیص فنر مارپیچ هاوال

ترخیص فنر مارپیچ تندر 90

ترخیص فنر مارپیچ ماکسیما

ترخیص فنر مارپیچ زانتیا

ترخیص فنر مارپیچ ون

ترخیص فنر مارپیچ هایلوکس

ترخیص فنر مارپیچ تریلی

ترخیص فنر مارپیچ ولو

ترخیص فنر مارپیچ اسکانیا

ترخیص فنر مارپیچ کامیون

ترخیص فنر مارپیچ ایسوزو

ترخیص فنر مارپیچ اتوبوس

ترخیص فنر مارپیچ کاپرا

و ….

تعرفه گمرکی برای ترخیص فنر مارپیچ

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص فنر مارپیچ خودروهای سواری در ردیف 87088021 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص فنر مارپیچ خودروهای سنگین در ردیف 87088039 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

پیشرفت و افزایش کالاها در تجارت بین الملل سبب شده است که تجار جهت کسب موفقیت در امور خود به دنبال همکاری با ترخیص کارانی مجرب باشند. ترخیص کار یا شرکت های ترخیص کار اشخاصی هستند که با قوانین و مقررات مربوط به آزاد سازی کالا از گمرک آشنایی دارند و با استفاده از تجربه و اطلاعات خود به عنوان نماینده قانونی تجار به ترخیص کالای مشتریان اقدام می نمایند. شرکت سلطان تجارت بازرگان با بهرمندی از نیرو های حرفه ای خود و ارائه خدماتی نظیر ثبت سفارش، خرید کالا، اخذ مجوز های قانونی، ترانزیت و ترانشیپ، حمل و نقل کالا، ترخیص کالا از کلیه گمرکات و … به نحو احسن توانسته است به عنوان یکی از معتمد ترین شرکت ها در این عرصه بدرخشد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات و یا ترخیص فنر مارپیچ از گمرک با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *