ترخیص فندک از گمرک

ترخیص فندک از گمرک

ترخیص فندک از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان، ترخیص فندک از گمرک می باشد. فندک ابزاری برای ایجاد آتش و جرقه به منظور سوزاندن و یا روشن کردن ماده یا ابزاری دیگر است. فندک از یک محفظه فلزی یا پلاستیکی پر شده از مایع آتش گیر، بخش جرقه زن و بخش تعبیه شده برای خاموش کردن آتش یا جرقه تشکیل می شود. در صورت علاقه مندی به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه  فندک و نحوه تجارت آن هستید، ادامه این مقاله را مطالعه نمائید.

واردات و صادرات فندک

واردات و صادرات یکی از مهترین بعد های اقتصادی هر کشوری را تشکیل می دهد زیرا افراد یک اجتماع دارای نیاز های متفاوت و مداومی هستند. که گاهی  امکان تولید آن در داخل کشور امکان پذیر نمی باشد و یا کالای موجود مطابق ملاک های تقاصا کننده نمی باشد. به این ترتیب کشور ها ناچار به خرید آن کالا از بازار کشور های دیگر و وارد کردن آن به داخل کشور می باشد.

یکی از کالاهای وارداتی به ایران، فندک می باشد که انواع مختلف آن از کشور های ایتالیا، تایوان، ترکیه، کره، چین و … وارد می شود. البته لازم به ذکر است که واردات این کالا علاوه بر مطالعه و رعایت مقررات تجارت خود مستلزم اخذ مجوز هایی از سازمان ها و ارگان های مربوطه توسط مالک کالا و یا نماینده قانونی وی نیز می باشد.

با توجه به قوانین خاص وارداتی لذا کسانی که قصد فعالیت و تجارت در حوزه واردات فندک را دارند، نباید بدون همکاری و مشاوره با افراد متخصص قدم در این زمینه بگذارند زیرا ممکن است دچار مشکل در امور خود شوند. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و با اطلاع از قوانین واردات این کالا می توانید بصورت رایگان با مشاوران ترخیص کار ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل نمائید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص فندک از گمرک به شرح زیر می باشد:

ترخیص انواع فندک

ترخیص فندک ساده

ترخیص فندک اتمی

ترخیص فندک های پیزو الکتریک

ترخیص فندک های گازی

ترخیص فندک بنزینی

ترخیص فندک جیبی

ترخیص فندک آشپزخانه

ترخیص فندک های یکبار مصرف

ترخیص فندک های لوکس

ترخیص کلکسیون فندک

ترخیص فندک های فانتزی

ترخیص فندک کیانتای

ترخیص فندک کلیپر

ترخیص فندک زیپو

ترخیص فدک ژینگ

ترخیص فندک چن لانگ

ترخیص فندک هانست

ترخیص فندک واته

ترخیص فندک آرلین

ترخیص قطعات فندک

و …

تعرفه گمرکی برای ترخیص فندک از گمرک

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص فندک سیگارو اجزا و قطعات آن ذیل ردیف 9613 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای فندک های جیبی و گازی غیر قابل پر کردن در ردیف 96131000 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای فندک های جیبی و گازی قابل پر کردن در ردیف 96132000 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

بازرگانان خبره و با تجربه که دائما درحال تجارت هستند قطعا  در مورد ترخیص کار و فواید ناشی از خدمات وی در مراحل ترخیص کالا و امور بازرگانی خود مطلع هستند و در انتخاب ترخیص کار خود نهایت دقت و توجه را به کار می برند زیرا در صورت ناکارآمدی ترخیص کار و تاخیر در ترخیص کالای شما از گمرک هزینه ی تمام شده کالای وارداتی و صادراتی افزایش پیدا می کند و در نتیجه زیان را به همراه خواهد داشت.

شرکت سلطان تجارت بازرگان با دارا بودن سالها تجربه عملی و موفق و با دارا بودن کادری مجرب و حرفه ای آماده خدمت رسانی به شما تجار عزیز در زمینه خرید کالا، حمل و نقل کالا به روش های مختلف، ترانزیت و تراشیپ، اخذ مجوز های قانونی، ترخیص کالا از کلیه گمرکات کشور و … می باشد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص فندک از گمرک با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *