ترخیص فلاسک از گمرک

ترخیص فلاسک از گمرک

ترخیص فلاسک از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان، ترخیص فلاسک از گمرک می باشد. یک فلاسک خلا کاربردی مانند یک بطری یا شیشه نوشیدنی را دارد که از سرما و گرما مایع درون خود محافظت می کند. فلاسک ها دیواره های نازکی دارند که میان آن ها به مقدار کمی فاصله است این تهی بودن بین لایه های دیواره فلاسک مانع از انتقال گرما و سرما از طریق رسانایی و همرفت می شود و در نتیجه مایع درون فلاسک گرما و سرما خود را از دست نمی دهد. درصوتی که علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فاسک و تجارت آن هستید ادامه این مقاله را مطالعه نمائید.

واردت و صادرات فلاسک

تجارت بین الملل هر کشوری چرخه ی حیات و توسعه اقتصادی آن است و همینطور رشد  فزاینده  و مداوم  کالا ها در تجارت بین الملل سبب شده است تا گمرک به عنوان اولین و مهمترین مجری قوانین و مقررات بازرگانی کشور اهمیت زیادی داشته باشد و سخت گیری های بسیاری بر آن اعمال شود. واردات کالا باعث می شود بخشی از نیاز های افراد جامعه از طریق خرید آن کالا از بازار دیگر کشور ها بر طرف شود. و صادرات کالا باعث می شود تولید کنندگان داخلی کالا برای فروش کالا های خود به بازار های گسترده تری دسترسی داشته باشند و با رقابت در آن سود زیادی به دست آورند.

از جمله کالاهایی که تجارت آن در ایران انجام می شود فلاسک می باشد که واردات آن از کشور های چین، امارات متحده عربی و … می باشد و همچنین از ایران به کشور های انگلستان، تاجیکستان، عراق، افغانستان صادر می شود و ارز آوری بسیاری را برای کشور به همراه دارد. تاجران عزیز که قصد تجارت فلاسک را دارید لازم به ذکر است که تجارت این کالا مستلزم اخذ مجوز های مربوطه از سازمان ها وارگان ها توسط مالک کالا و یا نماینده قانونی وی می باشد و در صورت عدم اخذ و رعایت نکردن مقررات تجارت دچار مشکل خواهید شد. در صورت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران و مشاوران ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل فرمائید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان  در زمینه ترخیص فلاسک از گمرک به شرخ زیر می باشد

ترخیص انواع فلاسک

ترخیص فلاسک تک

ترخیص فلاسک دو قلو

ترخیص فلاسک مجلسی

ترخیص فلاسک پمپی

ترخیص فلاسک غیر پمپی

ترخیص فلاسک استیل

ترخیص فلاسک شیشه ای

ترخیص فلاسک های فانتزی

ترخیص فلاسک بیم

ترخیص فلاسک یونیک

ترخیص فلاسک شیزومی

ترخیص فلاسک هنری

ترخیص فلاسک استاری

ترخیص فلاسک استنلی

ترخیص فلاسک آدنارت

ترخیص فلاسک زایمر

ترخیص فلاسک جیفینی

ترخیص فلاسک یزدگل

ترخیص فلاسک هاردستون

ترخیص حباب شیشه ای فلاسک

ترخیص لوله و قالب فلاسک

ترخیص عایق فلاسک

ترخیص کلمن

ترخیص یخدان

و …

تعرفه گمرکی برای ترخیص فلاسک از گمرک

کد تعرف گمرکی برای ترخیص فلاسک ذیل ردیف 7010 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص  حباب شیشه ای فلاسک در ردیف 70200091 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص فلاسک و سایر ظروف عایق حرارت در ردیف 96170000 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان دارای مجوز رسمی از سمت اداره گمرکات کشور و با دارا بودن کادری مجرب طی سالها تجربه عملی خود موفق شده است رضایت و اعتماد تاجران زیادی را به خود کسب نماید و در جهت گسترش خدمات و شعل خود در شهر های مختلف اقدام به عمل بیاورد. از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان می توان به ثبت سفارش، حواله ارز، خرید کالا، کسب مجوز های قانونی، ترانزیت و ترانشیپ، حمل و نقل کالا، ترخیص کالا از تمامی گمرک ها و …. اشاره کرد. این شرکت در صدد است تا با کاهش هزینه ها و جلوگیری از تاخیر زمانی در رسیدن کالاهای شما، تجارت امن و موفقی را برای شما تجار عزیز رقم بزند. درصورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص فلاسک از گمرک می توانید با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *