ترخیص فشارسنج باد تایر از گمرک

ترخیص فشارسنج باد تایر از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص فشارسنج باد تایر از گمرک می باشد. یکی از مهمترین موارد عملکرد خوب و طول عمر زیاد لاستیک های خودرو تنظیم باد لاستیک ها می باشد. و برای دقیق بودن در این مسئله به یک فشار سنج باد تایر خودو نیاز خواهیم داشت. و راننده خودرو باید در هر فصل و هر زمان ک لازم شد باد تایر خودرو را با توجه به آب و هوا کم یا زیاد کند. در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی فشارسنج تایر

اکثر واردات فشارسنج تایر از کشورهایی نظیر چین، ترکیه، آلمان، امارات متحده عربی و ….. می باشد. شما عزیزان برای واردات فشارسنج تایر به کشور نیاز به اخذ مجوزاتی خواهید  داشت. واردات این محصول مشمول رعایت قوانینی می باشد. شما برای ترخیص هر نوع کالایی نیاز به آشنایی با قوانین گمرکی کشوردارید. تیم مجرب و متخصص ما با تجربه و توانمندی که در طول سالها کسب کرده اند در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه کالای شما را از گمرک ترخیص کرده و در مقصد مورد نظر به شما تحویل می دهند. همانطور که مستحضر هستید، هرچه کالای شما سریعتر ترخیص شود، هزینه های کمتری متحمل می شوید. بنابراین بهتر است ترخیص کالای خود را به متخصصین ترخیص کار با تجربه  و کاردان ما بسپارید.

ترخیص فشارسنج باد تایر از گمرک

ترخیص فشارسنج باد تایر از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص فشارسنج باد تایر از گمرک:

ترخیص انواع فشارسنج تایر

ترخیص فشارسنج تایر iTPMS

ترخیص فشارسنج تایر dTPMS

ترخیص فشارسنج تایر  TPMS غیرمستقیم

ترخیص فشارسنج تایر  TPMS مستقیم

ترخیص فشارسنج تایر خودروهای سواری

ترخیص فشارسنج تایر خودرو های سنگین

و ….

تعرفه گمرکی برای ترخیص فشارسنج تایر

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص فشارسنج تایر خودروهای سواری در ردیف 90292023 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص فشارسنج تایر خودرو های سنگین در ردیف 90292023 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه و تخصص در صادرات، واردات و ترخیص انواع کالاها در خدمت شما عزیزان است. مشاوران و تیم تخصصی بازرگانی و ترخیص کاران این شرکت کلیه مراحل تشریفات ترخیص کالا را برای شما عزیزان انجام می دهد. کافی است تنها پروفرمای کالای وارداتی خود را برای ما ارسال کنید تا ترخیص کاران زبده و مجرب ما تمامی تشریفات از کشور مبدا را تا حمل بار به مقصد مورد نظر شما و تحویل بار را برای شما عزیزان انجام دهد. برای آگاهی از تعرفه انواع کالاها و حقوق ورودی آنها می توانید به کتاب مقررات صادرات و واردات مراجعه نمایید و یا برای دریافت مشاوره رایگان در خصوص ترخیص فشارسنج تایر از گمرک با مشاورین متخصص ما مشورت کنید. 

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.