ترخیص فریم پنجره از گمرک

ترخیص فریم پنجره از گمرک

ترخیص فریم پنجره از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص فریم پنجره از گمرک می باشد. پنجره یکی از اجزا اصلی هر خانه ای است که راه اصلی رفت و آمد هوا و برودت می باشد از این رو فریم و قالب پنجره دارای اهمیت بالایی است. در صورت علاقه مندی به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تجارت فریم پنجره، ادامه این مقاله را مطالعه نمائید.

واردات و صادرات فریم پنجره

یکی دیگر از کالاهایی که تجارت آن در ایران انجام می گیرد، فریم پنجره است که از کشور های مختلفی نظیر آلمان، چین و … وارد می گردد. البته لازم به ذکر است واردات و صادرات کالا در کشور ما مستلزم اخذ مجوز هایی از سازمان ها و ارگان های مربوطه می باشد و تاجران در صورت نیاز باید به اخذ این مجوز ها اقدام نمایند تا در زمان ترخیص کالا با مشکل مواجه نشوند. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران و کارشناسان ترخیص کار ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل فرمائید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص فریم پنجره از گمرک به شرح زیر می باشد:

  • ترخیص انواع فریم پنجره
  • ترخیص فریم پنجره پی وی سی
  • ترخیص فریم پنجره آلمینیوم
  • ترخیص فریم پنجره کامپوزیت
  • ترخیص فریم پنجره فایبر گلاس
  • ترخیص فریم پنجره چوبی
  • ترخیص فریم پنجره فلزی
  • و …

تعرفه گمرکی برای ترخیص فریم پنجره

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص پنجره، آغشغه و فریم آنها در ردیف 441810 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سال ها فعالیت عملی خود در زمینه ترخیص کاری و بازرگانی نهایتا در سال 1391 در قالب شرکتی بازرگانی پایه گذاری شد و توانسته است طی این مدت با ارائه خدمات متنوع و مفید خود به یکی از خوشنام ترین شرکت ها در این زمینه بدل شود. برخی از خدمات این شرکت ثبت سفارش، تنظیم اظهارنامه، اخذ مجوزات قانونی، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ، حواله ارز، ترخیص کالا و … می باشد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص فریم پنجره از گمرک با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *