ترخیص عایق خودرو از گمرک

ترخیص عایق خودرو از گمرک

یکی دیگر ازخدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص عایق خودرو از گمرک می باشد. عایق خودرو یکی دیگر از لوازم یدکی خودرو ها می باشد که از ورود آب و گرد و خاک به داخل خودرو جلو گیری می کندد و همچنین با عث عدم نفوذ صدا از داخل خودرو به بیرون می شود. عایق خودرو ها را معمولا قبل از نصب تو در های در داخل خودرو نصب می کنند تا دچار آسیب دیدگی نشوند. در ادامه به توضیحا تبیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی عایق خودرو

واردات عایق خودرو ها بیشتر از چین می باشد اما کشور های اروپایی دیگر مانند آلمان، ایتالیا، فرانسه، آمریکا و ….. به صادرات این کالا می پردازند. شما تجار عزیز در زمان اقدام به بازرگانی این کالا به بخشنامه های صادر شده از طرف سازمان ها و ارگان های ذی ربط مراجعه نمایید. تا بر اساس قوانین اعلام شده به اخذ مجوزات مورد نیاز بپردازید که در گمرک برای ترخیص کالا دچار مشکل نشوید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص با متخصصان ترخیص کار این مجموعه تجاری و بازرگانی تماس بگیرید.

ترخیص نوار و عایق حرارت خودرو از گمرک

ترخیص نوار و عایق حرارت خوردو از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص عایق خودرو از گمرک:

ترخیص انواع عایق خودروها

ترخیص آب بند درب خودرو ها

ترخیص عایق خودرو فومی

ترخیص عایق خودرو در رنگ های مختلف

ترخیص عایق صوتی خودرو ها

ترخیص عایق آب خودرو ها

ترخیص عایق هوایی خودرو ها

ترخیص عایق خاکی خودرو ها

ترخیص عایق مغناطیسی خودرو ها

ترخیص عایق چسبی خودرو ها

ترخیص عایق معمولی خودرو ها

ترخیص عایق خودرو های سبک

ترخیص عایق خودرو های سواری

ترخیص عایق خودرو های سنگین

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص عایق خودرو ها

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص عایق خودرو های سواری در ردیف 87082910 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص عایق خودرو های سنگین در ردیف 87082990 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه و تخصص در صادرات، واردات و ترخیص انواع کالاها در خدمت شما عزیزان است. مشاوران و تیم تخصصی بازرگانی و ترخیص کاران این شرکت کلیه مراحل تشریفات ترخیص کالا را برای شما عزیزان انجام می دهد. کافی است تنها پروفرمای کالای وارداتی خود را برای ما ارسال کنید تا ترخیص کاران زبده و مجرب ما تمامی تشریفات از کشور مبدا را تا حمل بار به مقصد مورد نظر شما و تحویل بار را برای شما عزیزان انجام دهد. برای آگاهی از تعرفه انواع کالاها و حقوق ورودی آنها می توانید به کتاب مقررات صادرات و واردات مراجعه نمایید و یا برای دریافت مشاوره رایگان در خصوص ترخیص عایق خودرو از گمرک با مشاورین متخصص ما مشورت کنید. 

 تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902  02128111034

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.