ترخیص ضایعات کارتن از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص ضایعات کارتن از گمرک می باشد. ضایعات کارتن در سالهای اخیر بیش از پیش خود نمایی می کند و تبدیل به شغلی پر درآمد در بین افراد شده است. ضایعات کارتن بخش هایی از کالا بعد از مصرف هست که مورد استفاده قرار نمی گیرد. این کالا برای مصر ف دوباره به کارخانجات تولید کارتن و کاغذ برگردانده می شود. در ادامه این مقاله به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی ضایعات کارتن

همانطور که می دانید واردات و صادرات کالا نقش اساسی و انکار ناپذیری را در کشو ما دارا می باشد و قسمت اعظمی از کالاها موجود در بازار، وارداتی می باشند. از جمله این کالاها ضایعات کارتن می باشد. واردات و صادارت  این کالا از کشور های اروپایی و آسیای شرقی صورت می گیرد و از ایران به کشور های همسایه صادر می گردد. تاجران عزیزی که قصد تجارت ضایعات کارتن را دارند قابل توجه است که واردات و صادرات کالا در کشور ما مستلزم رعایت قوانین و مقررات خاصی می باشد مانند اخذ کارت بازرگانی و مجوز های قانونی که ارائه آنها در زمان ترخیص کالا از گمرک ضروری می باشد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا وجود هرگونه پرسش و پاسخی می توانید با همکاران و کارشناسان ترخیص کار ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل فرمائيد.

ترخیص ضایعات کارتن از گمرک
ترخیص ضایعات کارتن از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص ضایعات کارتن از گمرک:

ترخیص انواع ضایعات کارتن

ترخیص ضایعات کارتن یخچال

ترخیص ضایعات کارتن گاز

ترخیص ضایعات کارتن لوازم خانگی

ترخیص ضایعات کارتن تلویزیون

ترخیص ضایعات کارتن بلورجات

ترخیص ضایعات کارتن مواد خوراکی

ترخیص ضایعات کارتن و کاغذ

و ….

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با بهره مندی از نیرو های متخصص و مدیریتی کارآمد  در تلاش است تا با ارائه انواع خدمات خود به بهترین نحو مسیر تجارت و بازرگانی را برای هموطنان عزیزمان هموار سازد. از خدمات این شرکت می توان به ثبت سفارش، خرید کالا، اخذ مجوز قانونی، حواله ارز، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ، ترخیص کالا از کلیه گمرکات و… اشاره کرد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص ضایعات کارتن از گمرک با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.