ترخیص ضایعات پلاستیک از گمرک

ترخیص ضایعات پلاستیک از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص ضایعات پلاستیک از گمرک می باشد. پلاستیک ها بخش زیادی از پلیمرها را به علت سبکی وزن و عدم شکستگی تشکیل می دهد. این پلیمرها به علت اینکه تجزیه پذیر نیستند خیلی کم بازیافت می شوند. در ادامه به توضیحات بیشتری در خصوص چگونگی تجارت و بازرگانی ضایعات پلاستیک می پردازیم.

تجارت و بازرگانی ضایعات پلاستیک

توسعه و مدریت صادرات و واردات کالا همواره یکی از مهمترین برنامه های هر کشوری برای کنترل و بالابردن اقتصاد خویش می باشد. زیرا کشور ها با استفاده از صادرات کالا می توانند به بازارهای گسترده تری برای فروش کالاهای داخلی خود دسترسی داشته باشند. و با استفاده از واردات نیز می توانند بخش عظیمی از نیاز های افراد جامعه را که کشور توان تولید آن را ندارد، تامین کنند. این واردات و صادرات علاوه بر تکنولوژی، صنایع و بخش های مشابه در بخش ضایعات پلاستیک نیز انجام می گیرد. برای مثال از جمله کالاهایی که واردات و صادرات آن در ایران انجام می گیرد ضایعات پلاستیک می باشد که از کشور های اسپانیا، هند، کشورهای اروپایی و دیگر کشور های فعال در این زمینه  وارد می شود. لازم به ذکر است که صادرات کالا در کشور ما تابع قوانین خاصی می باشد که در صورت رعایت این قوانین، تاجران گرامی می توانند به صادرات این کالا اقدام نمایند. در صورت وجود هرگونه پرسش و پاسخی می توانید با همکاران ترخیص کار  ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس فرمائید و به صورت رایگان مشاوره کنید.

ترخیص ضایعات پلاستیک از گمرک
ترخیص ضایعات پلاستیک از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص ضایعات پلاستیک از گمرک:

·     ترخیص انواع ضایعات پلاستیک

·        ترخیص انواع ضایعات کیسه های پلاستیکی

·        ترخیص ضایعات پلاستیک های گرما نرم

·        ترخیص ضایعات پلاستیک های گرما سخت

·        ترخیص ضایعات پلاستیک های مهندسی

·        ترخیص ضایعات پلاستیک های غیر مهندسی

·        ترخیص ضایعات پلاستیک پلی اتیلن سنگین

·        ترخیص ضایعات پلاستیک پلی اتیلن سبک

·        ترخیص ضایعات پلاستیک پلی پروپیلن

·        ترخیص ضایعات پلاستیک وینیل کلراید

·        ترخیص ضایعات پلاستیک پلی استایرن

·        ترخیص ضایعات پلاستیک پلی اتیلن ترفتالات

·        ترخیص پلاستیک های از رده خارج

·        و …..

شرکت سلطان تجارت بازرگان

ترخیص کاران زبده شرکت سلطان تجارت بازرگان با تجربه و تخصصی که طی سال ها فعالیت در این عرصه کسب کرده اند آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند. هدف این شرکت ارائه خدمات خود به بهترین نحو و یاری رساندن به تجار عزیز در این امر سخت و طاقت فرسا می باشد. از خدمات این شرکت در زمینه بازرگانی می توان به ثبت سفارش،  ترخیص کالا، اخذ مجوز های قانونی، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ و … می باشد. تاجرانی که قصد کسب اطلاعات بیشتر و یا همکاری با این شرکت در زمینه ترخیص ضایعات پلاستیک از گمرک را دارند با تلفن های زیرتماس حاصل فرمایند.  

تلفن های تماس: 0912195406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.