ترخیص ضایعات آهن از گمرک

ترخیص ضایعات آهن از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص ضایعات آهن از گمرک می باشد. به طور کلی به لوازم و وسایلی ضایعات می گویند که قایل استفاده نیستن و باز دوباره برای آب شدن و تبدیل به وسیله ای دیگر مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه به توضیحات بیشتری در خصوص چگونگی تجارت و بازرگانی انواع ضایعات آهن می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی ضایعات آهن

واردات ضایعات آهن بیشتر از کشورهای حوزه دریای مدیترانه، آفریقا، استرالیا، چین، استکاتلند و …. می باشد. صادرات این کالا از ایران نیز بیشتر به کشور های عراق، امارات متحده عربی، ترکیه، کویت، افغانستان، پاکستان و …. می باشد. برای تجارت ضایعات آهن باید به بخشنامه های صادر شده در این زمینه مراجعه نمایید و طبق اصول و قواعد و قوانین به اخذ مجوزات لازم بپردازیم. لازم به ذکر است در صورت عدم رعایت مقررات و عدم اخذ مجوزات لازم در گمرک و برای ترخیص کالا به مشکل برخورد خواهید کرد. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقتری را در این مقاله عنوان کرد شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیقتر می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید .

ترخیص ضایعات آهن از گمرک 2
ترخیص ضایعات آهن از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص ضایعات آهن از گمرک:

ترخیص انواع ضایعات آهن

ترخیص لوازم آهنی

ترخیص تیر آهن

ترخیص میلگرد های آهنی

ترخیص درب های آهنی

ترخیص چهارچوب های آهنی

ترخیص لوله های آهنی

ترخیص ورقه های آهنی

ترخیص سطل های آهنی

ترخیص مجسمه های آهنی

ترخیص وسایل آهنی

ترخیص قاشق های آهنی

ترخیص قابلمه های آهنی

و ……

تعرفه گمرکی برای ترخیص ضایعات آهن

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص ضایعات آهن ذیل ردیف 7204 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص قراضه یا ضایعات آهن در ردیف 72043000 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تخصص و تجربه در خدمت شماست. همکاران زبده این شرکت آماده عهده گیری تمامی امور تجاری و بازرگانی، صادرات و واردات، ترخیص کالای شما تاجران محترم می باشد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ترخیص ضایعات آهن از گمرک می توانید با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان به صورت کاملا رایگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.