ترخیص صندل از گمرک

ترخیص صندل از گمرک

ترخیص صندل از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص صندل از گمرک می باشد. صندل نام پاپوش و یا کفش های تابستانی است که در انواع مختلف وجود دارد. از انواع صندل ها می توان به صندل های پلاستیکی، صندل های کنفی، صندل های پارچه ای و ….. اشاره کرد. برای این منظور در ادامه به توضیحات بیشتر می پردایم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی صندل

کشورچین یکی از بزرگنترین بازارهای دنیا در زمینه تولید صندل می باشد و در این حوزه میدان را به دست گرفته و پیشتاز است. به دلیل تنوع و مدرن بودن صندل های این کشور واردات این کالا به ایران از چین و نیز از دیگر کشورهای اروپایی می باشد. همچنین برای وارد کردن این محصول نیاز به اخذ مجوزاتی از سازمان بهداشت دارید. برای اطلاع دقیق از پروسه واردات این محصول به کشور با متخصصان ترخیص کار تحصیلکرده این امر در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص صندل از گمرک:

ترخیص انواع صندل

ترخیص صندل پلاستیکی

ترخیص صندل کنفی

ترخیص صندل پارچه ای

ترخیص صندل انگشتی

ترخیص صندل نگین دار

ترخیص صندل بندی

ترخیص صندل های مد روز

ترخیص صندل چسبی

ترخیص صندل طبی

ترخیص صندل پاشنه دار

ترخیص صندل چرم

و …..

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها تجربه و استفاده از متخصصین تحصیلکرده این امر تمامی مراحل از مشاوره بازرگانی، ثبت سفارش، خرید کالا، انجام کلیه امور حمل و نقل و ترانزیت کالا و ترانشیپ، انجام حوالجات، انجام کلیه تشریفات گمرکی و ترخیص و تحویل کالا در مقصد و… را برعهده می گیرد. شما تاجران عزیز می توانید به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید و از کلیه جزییات امور صادرات، واردات ترخیص صندل از گمرک و ترخیص کالا مشاوره بازرگانی دریافت کنید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *