ترخیص صادرات و واردات گازوئیل از گمرک

ترخیص صادرات و واردات گازوئیل از گمرک

ترخیص صادرات و واردات گازوئیل از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص صادرات و واردات گازوئیل از گمرک می باشد. گازوئیل به عنوان یکی از فرآورده های نفتی است. نام دیگر گازوئیل سوخت دیزلی می باشد. که آن به عنوان سوخت موتورهای دیزلی و تسیسات حرارتی مورد استفاده قرار می گیرد.

صادرات و واردات گازوئیل

صادرات گازوئیل به کشورهای عراق و افغانستان و … صورت می گیرد و واردات آن از ترکمستان، روسیه، عراق و …. می باشد. صادرات و واردات تمام کالاها مشمول اخذ مجوز و رعایت قوانین می باشد. برای صادرات و واردات گازوئیل نیاز به  اخذ مجوز از شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی دارید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه صادرات و واردات گازوئیل از گمرک با ترخیص کاران شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص صادرات و واردات گازوئیل از گمرک:

ترخیص انواع گازوئیل

ترخیص گازوئیل تقطیر مجدد

ترخیص گازوئیل D2

ترخیص هیدروکربن

ترخیص قیر

ترخیص مازوت

و ….

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با کادر متخصص و مجرب و نزدیک به دو دهه فعالیت، راهنمای شما در کلیه امور تجاری خواهند بود. خدمات ما از جمله مشاوره بازرگانی، ثبت سفارش خرید کالا، انجام حوالجات بانکی، انجام کلیه تشریفات اداری گمرک و پیگیری اسناد، اخذ کلیه مجوزات لازم جهت ترخیص کالا، ترخیص کالا از کلیه گمرکات کشور، حمل و نقل کالا به صورت هوایی، دریایی، ریلی، زمینی و …. می باشد. پیشنهاد ما این است که امور خود را به متخصصین و ترخیص کاران گازوئیل بسپارید، زیرا قوانین و بخشنامه های صادرات، واردات و ترخیص کالا همواره در حال تغییر هستند.

شما می توانید جهت هرگونه پرسش و پاسخ رایگان درخصوص ترخیص صادرات و واردات گازوئیل از گمرک می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *