ترخیص شیشه فلوت از گمرک

ترخیص شیشه فلوت از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص شیشه فلوت از گمرک می باشد. فلوت شیشه، شیشه ای صاف و بدون موج می باشد. این شیشه را بعد از بیرون آمدن از کوره در حوضچه قلع مذاب فرو می برند تا به شیشه فلوت تبدیل شود. در واقع شیشه فلوت شیشه ای صاف و سکوریت نشده است. که در ادامه این مقاله به توضیحات بیشتری در این خصوص می پردازیم.

تجارت و بازرگانی شیشه فلوت

واردات و صادرات کالا به جهت نقش حساسی که در اقتصاد هر کشوری دارند بسیار حائز اهمیت می باشد و کشور ها همواره با استفاده از سیاست های مالی و وضع قوانین، سعی در کنترل آن دارند. از جمله کالاهایی که تجارت آن در کشور ما انجام می گیرد، شیشه فلوت می باشد‌ که از چین و دیگر کشور ها وارد می گردد. لازم به ذکر است واردات و صادرات این کالا شامل شرایط ویژه ای نمی باشد و تجار عزیز پس از کسب اطلاعات مورد نیاز می توانند به تجارت این کالا اقدام نمایند‌. همچنین در صورت نیاز می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره کنید.

ترخیص شیشه فلوت از گمرک
ترخیص شیشه فلوت از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص شیشه فلوت از گمرک:

ترخیص انواع شیشه فلوت

ترخیص شیشه تخت

ترخیص شیشه نقشینه

ترخیص شیشه مشجر

ترخیص شیشه رنگی

ترخیص شیشه معمولی

ترخیص شیشه

ترخیص فلوت شیشه

ترخیص شیشه دودی ساده

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص شیشه فلوت

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص شیشه فلوت ذیل ردیف 7005 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سال ها خدمت به وارد کنندگان و صادر کنندگان کشورمان توانسته است اعتبار زیادی در این زمینه به دست آورد و به عنوان یکی از معتمد ترین و خوش نام ترین شرکت ها در این زمینه بدرخشد این شرکت قصد دارد با ارائه خدمات خود به نحو احسن قدمی در جهت سهولت و سرعت در تجارت تجار عزیز بر دارد. از خدمات این شرکت می توان به ثبت سفارش، ترخیص کالا از گمرک، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ، حواله ارز، تنظیم اظهارنامه، اخذ مجوز های قانونی و … می باشد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات و یا هرگونه همکاری در زمینه ترخیص شیشه فلوت از گمرک با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.