ترخیص شیشه سانروف از گمرک

ترخیص شیشه سانروف از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص شیشه سانروف از گمرک می باشد. شیشه سانروف نیز یکی دیگر از لوازم یدکی پرکاربرد و ضروری است که در اکثر خودرو ها دارای سانروف مورد استفاده است. در ادامه به توضیحات بیشتر در خصوص شیشه های سانروف می پردازیم. با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی شیشه سانروف

همانطور که می دانید کالاهای زیادی از طریق واردات و صادرات کالا به ایران وارد یا از آن خارج می شوند به عنوان مثال شیشه سانروف یکی از کالاهایی می باشد که از چین، آلمان، ترکیه و … وارد می شود. البته با توجه به وجود قوانین پیچیده و مشکل در امر صادرات و واردات کالا به تاجران عزیز اکیدا توصیه می گردد که پیش از شروع امور خود به کسب اطلاعات کامل در این زمینه یا همکاری با فرد ترخیص کاری به عنوان نماینده قانونی اقدام نمایند. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران و کارشناسان ترخیص کار ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره نمائید یا به کتاب مقررات صادرات و واردات سال جاری مراجعه نمائید.

ترخیص شیشه سانروف از گمرک

ترخیص شیشه سانروف از گمرک

 برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص شیشه سانروف از گمرک:

ترخیص انواع شیشه سانروف

ترخیص شیشه سانروف سکوریت

ترخیص شیشه سانروف پاناروما

ترخیص شیشه سانروف پاپ آپ

ترخیص شیشه سانروف ضد آب

ترخیص شیشه سانروف دودی

ترخیص شیشه سانروف خودروهای سواری

ترخیص شیشه سانروف خودروهای سنگین

و ….

تعرفه گمرکی برای ترخیص شیشه سانروف

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص شیشه سانروف خودروهای سواری در ردیف 70072120 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص شیشه سانروف خودروهای سنگین در ردیف 70072120 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سال ها فعالیت در امر بازرگانی و ترخیص کالا آماده خدمت رسانی به واردکنندگان و صادرکنندگان کشور می باشد. از برخی خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان می توان به ثبت سفارش، تنظیم اظهارنامه، اخذ مجوزات قانونی، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ، حواله ارز، ترخیص کالا  و … اشاره کرد. این شرکت متعهد است از بروز هرگونه خطا و مشکلی در امور شما عزیزان جلوگیری نماید. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص شیشه سانروف از گمرک اشاره نمائید.

تلفن های تماس 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.