ترخیص شیر خشک از گمرک

ترخیص شیر خشک از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص شیر خشک از گمرک می باشد. شیر خشک ترکیبی پودری شکل از شیر است. هرچند تغدیه نوزاد با شیر مادر بهتر است اما شیر خشک دارای ویتامین و مواد معدنی برای نوزادانی که نمی توانند از شیر مادر تغذیه کنند، مناسب است تا ویتامین های لازم بدن نوزادان از طریق شیر خشک تامین شود. در نوزادانی که کمبود وزن دارند، می توان از شیرهایی با ترکیبات مغذی استفاده کرد. همچنین از شیر خشک در مصارف صنعتی غذا و دارو و شیرینی پزی هم استفاده می شود.

واردات شیر خشک

عمده واردات شیر خشک از کشورهای آلمان، سوئیس، دانمارک، هلند، امارات، فرانسه و هند می باشد. وبیشترین واردات شیر خشک از کشور ترکیه می باشد. شیر خشک جز یکی از غذاهای اصلی برای تغذیه نوازدان و برخی از مصارف صنعتی و مواد اولیه غذا و دارو است. شیرخشک باید در سریعترین زمان ممکن ترخیص شود، چون معطلی این کالا ممکن است به کیفیت آن آسیب زده و مشکلاتی را برای عرضه به بازار ایجاد می کند و باعث ضرر به تجار و وارد کننده می شود.

واردات این محصول مشمول دریافت مجوزاتی از سازمان ها و ارگان های مختلف می باشد. به علت تغییر بخشنامه ها در هر دوره، نمی توان جزییات مشخصی از این قوانین را در این مقاله بیان کرد. در زمان تجارت این کالا برای اطلاع از وضع دقیق مقررات، ا کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص شیر خشک از گمرک:

ترخیص انواع شیر خشک

ترخیص شیر خشک مصرفی نوزادان

ترخیص شیر خشک برای  نوزادان نارس

ترخیص شیر خشک برای کودکان حساس

ترخیص شیر خشک مصارف صنعتی

ترخیص شیر خشک سویا

ترخیص شیر خشک های بدون لاکتوز

ترخیص شیر خشک های هایپوآلرژنیک

ترخیص شیر خشک های آنتی رفلاکس

و…

تعرفه گمرکی برای ترخیص شیر خشک

تعرفه گمرکی برای ترخیص شیر خشک اطفال در بسته بندی ۰۴۰۲۱۰۱۰ می باشد.

تعرفه گمرکی برای ترخیص شیر خشک صنعتی ۰۴۰۲۱۰۳۰ می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با در اختیار داشتن کادر مجرب، شما عزیزان را در ترخیص کلیه کالاها یاری می نماید. جهت استفاده از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان پروفرمای کالای خود را برای ما ارسال نمایید، تا مشاوران زبده ما در بنادر و گمرکات، مراحل را از ثبت سفارش تا انجام کلیه امور گمرکی و اداری برای شما تجار عزیزانجام داده و فرایند حمل و نقل را به ثمر رسانیده و در محل مورد نظر تحویل دهند. شرکت سلطان تجارت بازرگان با داشتن نیروهای ترخیص کار متخصص در امر ترخیص شیر خشک از گمرک و مشاوران توانمند امیدوار است بتواند جهت پیش برد اهداف تجاری و صنعتی یار و همراه شما تجار باشد.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034


0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *