ترخیص شیب سنج از گمرک

ترخیص شیب سنج از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص شیب سنج از گمرک می باشد. شیب سنج نوعی از لوازم یدکی مدرن در خودرو ها به حساب می آید. این ابزار در خودرو با توجه به ارتفاع و بلندی جسم نسبت به نیروی جاذبه  را بررسی می کند. این وسیله در خودرو ها با نام های دیگر زاویه سنج، شیب نما، اندازه گیر شیب، گرادیان سنج، انحراف نما، اندازه گیر سطح و …. شناخته می شود. در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی شیب سنج

بیشتر واردات شیب سنج از کشورهای اروپایی، آلمان، فرانسه، چین، کره و …… می باشد. شما عزیزان برای واردات این دستگاه های باید به بخشنامه های ارسال شده در این زمینه مراجعه نمایید و طبق قوانین و مقررات برای ترخیص این کالا از گمرک عمل نمایید در غیر این صورت با مشکلاتی مواجه خواهید شد. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقتری را در این مقاله بیان کرد شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ترخیص شیب سنج می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص شیب سنج از گمرک

ترخیص شیب سنج از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص شیب سنج از گمرک:

ترخیص انواع شیب سنج

ترخیص انواع گرادیان سنج

ترخیص انواع انحراف نما

ترخیص انواع اندازه گیر سطح

ترخیص انواع زاویه سنج

ترخیص انواع شیب نما

ترخیص انواع اندازه گیر شیب

ترخیص شیب سنج خودرو های سواری

ترخیص شیب سنج خودرو های سنگین

و ….

تعرفه گمرکی برای ترخیص شیب سنج

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص شیب سنج خودرو های سواری در ردیف 90292023 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص شیب سنج خودرو های سنگین در ردیف 90292023 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با تجربه بیست ساله آماده ارائه خدمات ترخیص کالا و تجارت و بازرگانی می باشد. ترخیص کاران زبده این شرکت امور حمل و نقل و ترخیص کالای شما از گمرک را در سریعترین زمان ممکن با حداقل قیمت انجام می دهند. از سری خدمات این شرکت تجاری و بازرگانی: ثبت سفارش، خرید کالا، حمل و نقل، ترانزیت و ترانشیپ کالا، اخذ مجوزات لازم و ….. می باشد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ترخیص شیب سنج از گمرک می توانید به صورت رایگان با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.