ترخیص شکمبه حیوانات از گمرک

ترخیص شکمبه حیوانات از گمرک

ترخیص شکمبه حیوانات از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص شکمبه حیوانات از گمرک می باشد. شکمبه حیوانات یا همان سیرابی آنها یکی از کالاهای تجاری  می باشد  و بیشتر به صورت یخ زده واردات و صادرات آن انجام می شود. در ادامهبه توضیحا تبیشتر در این خصوص می پردازیم. با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی شکمبه حیوانات

اکثر واردات شکمبه حیوانات از کشورهای چین، آلمان، ایتالیا و …. می باشد. صادرات شکمبه حیوانات نیز با توجه به بخشنامه های فعلی ممنوع اعلام شده است. شما عزیزان برای اقدام به تجارت و بازرگانی شکمبه حیوانات باید طبق اصول و قوانین اقدام نمایید. برای این منظور می توانید به بخشنامه های ارسال شده در این خصوص مراجعه نمایید. در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک برای ترخیص کالا با مشکلاتی مواجه خواهید شد. تغییرات مداوم بخشنامه ها امکان بارگذاری سایر قوانین را از ما سلب کرده است. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیقتر در این زمینه می توانید با مشاوران ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص شکمبه حیوانات از گمرک:

ترخیص انواع شکمبه حیوانات

ترخیص شکمبه گوسفند

ترخیص شکمبه گاو

ترخی شکمبه گوساله

ترخیص شکمبه شتر

ترخیص انواع سیرابی

ترخیص روده حیوانات

ترخیص بادکنک حیوانات

ترخیص شکمبه ماهی

و ….

تعرفه گمرکی برای ترخیص شکمبه حیوانات

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص شکمبه حیوانات در ردیف 05040000 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با در اختیار داشتن کادر مجرب و آشنا به اصول و راهکارهای مناسب، ترخیص کار مناسبی برای ترخیص محصولات حیوانات می باشد. جهت استفاده از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان پروفرمای کالای خود را برای ما ارسال نمایید. تا کارشناسان و مشاوران زبده ما در بنادر و گمرکات مراحل را از ثبت سفارش تا ثبت اظهار نامه های گمرکی و اداری برای شما انجام داده و فرایند حمل و نقل را به ثمر رسانیده و در محل مورد نظر تحویل دهد. شرکت سلطان تجارت بازرگان با داشتن نیروهای ترخیص کارمتخصص و مشاوران توانمند امیدوار است بتواند جهت پیش برد اهداف تجاری و صنعتی یار و همراه شما تجار عزیز باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص شکمبه حیوانات از گمرک می توانید با مشاوران این شرکت تجاری تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *