ترخیص شوک الکتریکی از گمرک

ترخیص شوک الکتریکی از گمرک

یکی دیگراز خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان، ترخیص شوک الکتریکی از گمرک می باشد. الکترو شوک وسیله ای است که با وارد کردن ریتم و جریان معینی از برق به موجود زنده باعث ایجاد تغییر و تحریکی در عضو یا بدن موجود زنده می شود. گاها از این دستگاه های الکترو شوک بجای درمان دارویی استفاده می شود. این دستگاه از کشور های مختلفی نظیر کره جنوبی، چین، ژاپن، آلمان، آمریکا و … به ایران وارد می گردد و به دست افراد متقاضی در سراسر کشور می رسد. در صورتی که شما عزیزان نیز تمایل به تجارت این کالا دارید، می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر ادامه این مقاله را مطالعه فرمائید.

مقررات و مجوزات لازمه برای واردات و صادرات شوک الکتریکی

واردات برخی از کالاها به جهت استفاده و اهمیتی که دارند مشمول اخذ مجوز هایی از سازمان ها و ارگان ها ذی ربطه توسط مالک کالا یا نماینده قانونی وی می باشد و در صورت عدم اخذ این مجوز ها گمرک از ترخیص کالا امتناع خواهد کرد و فرآیند تجارت شما دچار تاخیر و زیان خواهد شد. پس به شما عزیزان توصیه می گردد که در قدم اول به کسب اطلاعات در زمینه کالای خود اقدام نمائید.

ترخیص شوک الکتریکی از گمرک 1
ترخیص شوک الکتریکی از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص شوک الکتریکی از گمرک به شرح زیر است:

  • ترخیص انواع الکتروشوک
  • ترخیص دستگاه مونو فازیک
  • ترخیص دستگاه بای فازیک
  • ترخیص شوک هماهنگ
  • ترخیص شوک غیر هماهنگ
  • و …

تعرفه گمرکی برای ترخیص شوک الکتریکی

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص شوک الکتریکی در ردیف 10 00 9304 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

بازرگانی کالا همینطور که امری سود آور برای تجار است، عامل موثری در شکل دادن اقتصاد یک کشور نیز می باشد و به همین سبب قوانین و نظارت خاصی بر روی آن اعمال می شود. و درصورتی که تجارعزیز با فرد نا کار آمد و مبتدی در این زمینه همکاری کنند، در مرحله ترخیص کالا از گمرک  با مشکل و تاخیردر تحویل کالا مواجه خواهند شد. شرکت سلطان تجارت بازرگان با ارائه خدماتی از قبیل: ثبت سفارش، حواله ارز، خرید کالا، کسب مجوز های قانونی، ترانزیت و ترانشیپ، حمل و نقل کالا، ترخیص کالا از تمامی گمرک ها و …. آماده همکاری با شما عزیزان می باشد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات و یا همکاری با ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص شوک الکتریکی از گمرک با تلفن های زیر تماس حاصل نمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.