ترخیص شلنگ نوری از گمرک

ترخیص شلنگ نوری از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص شلنگ نوری از گمرک می باشد. شلنگ نوری نوعی چراغ است که در مکانهایی که امکان سیم کشی برق وجود ندارد نصب می شود. استفاده از آنها خیلی راحت و آسان است همچنین این شلنگ های نوری ضد آب می باشند. در ادامه به توضیحات بیشتری در این زیمنه می پردازیم. با ماه همراه باشید.

تجارت و بازرگانی سلنگ نوری

بیشتر صادرات شلنگ نوری به کشورهای عربی ، اروپایی، آسیایی و … می باشد. و واردات آن از چین  است. برای واردات و صادرات شلنگ نوری باید طبق اصول و قوانین به اخذ مجوزات لازم پرداخت در برای این منظور باید به بخشنامه های صادر شده از طرف ارگان و سازمان های ذی ربط مراجعه نمایید. لازم به ذکر است در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک برای ترخیص کالا به مشکل برخورد خواهید کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات دقیق و بروز در این خصوص می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص شلنگ نوری از گمرک 2
ترخیص شلنگ نوری از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص شلنگ نوری از گمرک:

ترخیص انواع شلنگ نوری

ترخیص شلنگ نوری 100 متری

ترخیص شلنگ نوری 50 متری

ترخیص شلنگ نوری SMD

ترخیص انواع شلنگ نوری مخفی

ترخیص شلنگ نوری 5 متری

ترخیص ریسه نوری

ترخیص شلنگ نوری LED

ترخیص LED  تخت

ترخیص شلنگ نوری در رنگ های مختلف

ترخیص شلنگ نوری LED

و……

تعرفه گمرکی برای ترخیص شلنگ نوری

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص چراغ های شلنگی در ردیف 94054040 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان به همراه تیم تخصصی و مجرب خود که سالهاست که در زمینه ترخیص کالا تجربه مفید دارند و شما تجار عزیز را در تمامی امور ترخیص کالا و مشاوره بازرگانی و تنظیم اظهار نامه راهنمایی می کنند. تیم ما تمامی تشریفات گمرکی اعم از ثبت سفارش، خرید کالا، اخذ مجوزات، حمل و نقل کالا، حواله ارز و ….. را به صورت کامل برای شما انجام می دهند و کالای شما را در سریعترین زمان ممکن و با به صرفه ترین قیمت از گمرک ترخیص می کنند. شما می توانید به صورت رایگان در خصوص ترخیص شلنگ نوری از گمرک با ما مشورت کنید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.