ترخیص شارژ کنترلر از گمرک

ترخیص شارژ کنترلر از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص شارژ کنترلر از گمرک می باشد. شارژ کنترلر یکی از لوازم برای استفاده از آفگرید خورشیدی است. افگرید خورشید جدا از شبکه برقی می باشد. همانطور که از اسم شارژ کنترلر پیداست از آن برای کنترل کردن میزان شارژ که یکی از کارایی های ابتدایی آن است استفاده می شود. از دیگر کارایی های این دستگاه می توان به: کنترل بار، شارژ یو اس بی، مانیتوریگ از راه دور و ….. اشاره کرد. در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی شارژ کنترلر

اکثر واردات شارژ کنترلر از کشور های چین، هلند، هند و ….. می باشد. برای تجارت و بازرگانی این کالا باید طبق اصول و مقرررات عمل کرد و به اخذ مجوزات مورد نیاز مانند مجوز استاندارد پرداخت. برای این منظور باید به بخشنامه های صادر شده از طرف ارگان ها و سازمان های ذی ربط مراجعه نمایید. همچنین قابل توجه است که در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک برای ترخیص کالا با مشکلاتی مواجه خواهید شد.

به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقتری را در این مقاله عنوان کرد. شما تجار محترم برای دریافت اطلاعات دقیقتر و بروزتر می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص شارژ کنترلر از گمرک

ترخیص شارژ کنترلر از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص شارژ کنترلر از گمرک:

  • ترخیص انواع شارژ کنترلر
  • ترخیص شارژ کنترلر PWM
  • ترخیص شارژ کنترلر MPPT
  • ترخیص شارژ کنترلر خورشیدی
  • و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص شارژ کنترلر

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص انواع شارژر باتری در ردیف 85044020 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با نزدیک به دو دهه تجربه  از ابتدای کار تجارت شما که ثبت سفارش و خرید کالا می باشد تا حمل کالا به صورت هوایی، دریایی، زمینی و ریلی و همچنین ترخیص و تحویل کالا در مقصد مورد نظر شما همراهتان هستند. کارشناسان ترخیص کار ما با نزدیک به دو دهه کسب تجربه در تمامی امور مربوط به واردات، صادرات و ترخیص کالا از کلیه گمرکات کشور به خصوص ترخیص شارژ کنترلر از گمرک شما را به درستی هدایت می کنند تا متحمل ضرر و هزینه های بالا نشوید. جهت هرگونه پرسش و پاسخ به صورت رایگان می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902  – 02128111034

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.