ترخیص سیم چین از گمرک

ترخیص سیم چین از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص سیم چین از گمرک می باشد. سیم چین ابزاری برای بریدن سیم و کابل می باشد. این کالا یکی از مهمترین کالاها در حوزه برق و الکترونیک می باشد. از این دستگاه معمولا برای قطع کردن سیم و یا لخت کردن آن استفاده می شود. در ادامه به توضیحات بیشتر در این زمینه می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی سیم چین

یکی از کالاهای وارداتی و صادراتی در کشور ما، سیم چین می باشد. سیم چین از کشورهای ترکیه، چین، آلمان و …. وارد می شود. در صورتی که شما تاجران عزیز قصد واردات و صادرات کالا را دارید در قدم اول به کسب اطلاعات در این زمینه بپردازید تا ملزومات و مقدمات تجارت مانند کسب کارت بازرگانی و اخذ  مجوز های مربوط به کالا و… را انجام دهید و با در دست داشتن این مدارک به ترخیص کالای خود از گمرک اقدام نمائید، در صورت عدم رعایت قوانین و ناقص بودن مدارک دچار مشکل و تاخیر در ترخیص کالای خود می شوید. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ترخیص کار ما در شرکت سلطان تجارت بارگان تماس حاصل فرمائید.

ترخیص سیم چین از گمرک 2

ترخیص سیم چین از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص سیم چین از گمرک:

ترخیص انواع سیم چین

ترخیص سیم چین مینیاتوری

ترخیص سیم چین کابل بر

ترخیص سیم چین کله گاوری

ترخیص سیم چین الکترونیکی

و ….

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان  با سال ها فعالیت مفید در زمینه بازرگانی توانسته است اعتماد تاجران زیادی را به خود جلب نمایند و به عنوان یکی از معتمد ترین شرکت های در این حوزه خوش بدرخشد. از برخی خدمات این شرکت می توان به ثبت سفارش، تنظیم اظهانامه، اخذ مجوزات قانونی، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ، حواله ارز، ترخیص کالا و… اشاره کرد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص سیم چین از گمرک می توانید با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.