ترخیص سیم خاردار از گمرک

ترخیص سیم خاردار از گمرک

ترخیص سیم خاردار از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص سیم خاردار از گمرک می باشد. سیم های خاردار همان  رشته های فولادی یا آهنی پیچیده شده با لبه های تیز دورهم پیچیده شده هستند. عمده استفاده از این سیم ها برای حفاظت از ورود جسم های خارجی به منطقه حفاظت شده از لحاظ امنیتی است. از انواع سیم خاردار هم می توان به سیم خادار آهنی و سیم خاردار فولادی اشاره کرد. در ادامه این مقاله به توضیحات بیشتر در خصوص تجارت و بازرگانی سیم خاردار می پردازیم.

تجارت و بازرگانی سیم خاردار

امروزه که تجارت خارجی گسترش بیشتری  پیدا کرده است سیم خاردار هم جزو اقلامی است که بین کشور ها  به تجارت و بازرگانی آن می پردازند.  البته در حال حاضر تنها کشور صادر کننده سیم خاردار به ایران کشور چین  می باشد.  تاجران عزیزی که قصد وارد کردن سیم خاردار را دارند باید به بخشنامه های صادر شده در این زمینه مراجعه کنند و اطلاعات کسب کنند بدلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها امکان توضیحات بیشتر آن در این مقاله نمی باشد. از خدمات دیگر شرکت سلطان تجارت کسب مجوز های رسمی از سازمانها و ارگانها نیز می باشد، در صورت تمایل می توانید بصورت رایگان با مشاوران ترخیص کار ما در این شرکت تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص سیم خاردار از گمرک:

ترخیص انواع سیم خاردار

ترخیص سیم خاردار آهنی

ترخیص سیم خاردار فولادی

ثبت سفارش سیم خاردار

خرید سیم خاردار

ترخیص کالا از گمرک

اخذ مجوزات مورد نیاز

حمل و نقل سین خاردار

ترخیص سیم خاردار خطی

ترخیص سیم خاردار حلقوی

ترخیص سیم خاردار سوزنی

ترخیص سیم خاردار تبری

ترخیص سیم خاردار تیغی

ترخیص سیم خاردار گالوانیزه

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص سیم خاردار

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص سیم خاردار در ردیف  73130000 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با دو دهه سابقه در امر بازگانی و ترخیص کالا آماده خدمت رسانی می باشد. این شرکت با بهرمندی از نیروهای متخصص و مسلط به قوانین بازرگانی امور تجاری شما را که امری سخت و زمانبر است در حداقل زمان و با کمترین هزینه انجام خواهد داد. در صورت تمایل به همکاری با این شرکت و یا کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ترخیص سیم خاردار از گمرک می توانید با همکاران و مشاوران ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل کنید.

شماره های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *