ترخیص سیستم تهویه مطبوع از گمرک

ترخیص سیستم تهویه مطبوع از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص سیستم تهویه مطبوع از گمرک می باشد. سیستم تهویه مطبوع سیستمی بر پایه آب و هوای مناسب و خوب است. که با استفاده از این دستگاه ها در محیط هوای مساعد وجود دارد. این سیستم ها نیز دارای انواع مختلف می باشند که در ادامه به توضیحات بیشتر در این زمینه می پردازیم. با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی سیستم تهویه مطبوع

سیستم تهویه مطبوع از جمله کالاهایی است که هم صادرات آن و هم واردات آن به کشور انجام می شود. بیشتر سیستم های تهویه مطبوع وارداتی از کشورهای اسپانیا، آلمان، کانادا، ایتالیا و ….. می باشد. و سیستم تهویه مطبوع صادراتی از ایران به کشورهای ترکیه، عربستان، پاکستان و …. می باشد. برای تجارت سیستم تهویه مطبوع نیاز به اخذ مجوزهایی از سازمان و ارگانهای ذینفع می باشد. برای دریافت قوانین و مقررات در خصوص ترخیص سیستم تهویه مطبوع به بخشنامه های ارسال شده در این خصوص مراجعه نمایید. در صورت عدم رعایت قوانین و عدم اخذ مجوز های لازم در گمرک با مشکلاتی رو به رو خواهید شد که باعث عدم ترخیص و یا تاخیر در ترخیص کالا می شود. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص سیستم تهویه مطبوع می توانید با مشاوران ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص سیستم تهویه مطبوع از گمرک:

ترخیص انواع سیستم تهویه مطبوع

ترخیص سیستم تهویه مطبوع تمام هوا

ترخیص سیستم تهویه مطبوع آب و هوا

ترخیص سیستم تهویه مطبوع آب

ترخیص سیستم تهویه مطبوع فن ها

ترخیص سیستم تهویه مطبوع کویل ها

ترخیص سیستم تهویه مطبوع رطوبت گیر ها

ترخیص چیلر

ترخیص مینی چیلر

ترخیص فن کویل

ترخیص داکت اسپلیت

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص سیستم تهویه مطبوع

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص انواع چیلر های جذبی در ردیف 84186910 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص فن کویل در ردیف 84159070 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها سابقه مفید در خصوص ترخیص کالا و بکارگیری کارمندان با تجربه و متخصص در زمینه ترخیص کالا از کلیه گمرکات و حمل و نقل، ترانزیت و ترانشیپ کالا، انجام حواله جات بانکی، اخذ مجوزات لازم و تنظیم اظهار نامه آماده عهده گیری تمامی امور تجاری و بازرگانی شما عزیزان می باشد. تاجران گرامی برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص سیستم تهویه مطبوع از گمرک می توانید با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان به صورت رایگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *