ترخیص سکه از گمرک

ترخیص سکه از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص سکه از گمرک می باشد. سکه از قدیم الیام یکی از با ارزشترین دارایی ها بوده است. و از آن برای خرید فروش بین افراد مورد استفاده قرار می گرفته . در این بین سکه ها هم دارای انواع مختلفی هستند و هم از فلزات متفاوتی ساخته شده اند. در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی سکه

سکه از کشور های مختلفی نظیر چین و سوئیس وارد می شود. لازم به ذکر می باشد که سکه و از این قبیل کالا جزء کالاهای لوکس و خاص بشمار می رود که همین باعث دوبرابر شدن سود بازرگانی آن می شود. تاجران عزیزی که علاقمند به تجارت در زمینه سکه هستید، واردات این کالا ها مستلزم کسب مجوز از سازمان های مربوطه و رعایت برخی از قوانین می باشد و در صورت کسب آنها ممنوعیت و یا مشکلی در جهت واردات آنها به کشور وجود ندارد. در صورت تمایل همکاران ترخیص کار ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان می توانند به عنوان نماینده قانونی شما برای کسب مجوز های مورد نیاز اقدام نماید.

ترخیص سکه از گمرک

ترخیص سکه از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص سکه از گمرک:

ترخیص انواع سکه

ترخیص سکه موزه ای

ترخیص سکه های طلا

ترخیص سکه های برنز

ترخیص سکه های نقره

ترخیص سکه های مسی

ترخیص سکه های برنجی

ترخیص سکه های مبارک باد

و ….

تعرفه گمرکی برای ترخیص سکه

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص سکه ذیل ردیف 7118 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص سکه های رایج بغیر سکه های طلا در ردیف 71181000 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

همانطور که می دانید از دیرباز بازرگانی امری سخت، طاقت فرسا و هزینه بربوده و البته سود آور است، و همینطور امروزه با گسترش تعاملات برون مرزی تجارت به امری پیچیده و با دقت تبدیل شده است. که نیاز به کمک گرفتن از افراد با تجربه و متخصص در این زمینه دارد تا از هرگونه زیان و مشکلی در این کار جلوگیری شود. شرکت سلطان تجارت بازرگان با دو دهه تجربه در تجارت بین الملل و ارائه انواع خدمات بازرگانی از قبیل: ثبت سفارش، حواله ارز، خرید کالا، کسب مجوز های قانونی، ترانزیت و ترانشیپ، حمل و نقل کالا، ترخیص کالا از تمامی گمرک ها و …. در خدمت شماست. درصورت کسب اطلاعات بیشتر و یا جهت همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص سکه از گمرک با همکاران ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل فرمائید.

شماره های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.