ترخیص سپتیک تانک از گمرک

ترخیص سپتیک تانک از گمرک

ترخیص سپتیک تانک از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص سپتیک تانک از گمرک می باشد. سپتیک تانک یکی از روش های تخلیه چاه می باشد که دارای مخزنیست که فرآیند های تصفیه روی آن انجام می شود. در ادامه این مقاله به توضیحات بیشتر در این خصوص و همچنین چگونگی ترخیص سپتیک تانک می پردازیم. با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی سپتیک تانک

بیشتر واردات سپتیک تانک از کشور های ترکیه، چین و …. می باشد. برای ورادات جوراب باید به بخشنامه های صادر شده در این بخش مراجعه کنید و طبق قوانین و مقررات عمل نمایید. در صورت عدم رعایت قوانین در گمرک و برای ترخیص کالا با مشکل مواجه می شوید. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی توان جزئییات دقیقتری را در این مقاله بیان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص واردات سپتیک تانک می توانید با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص در خصوص سپتیک تانک از گمرک:

ترخیص انواع سپتیک تانک

ترخیص تانک لجن گیر

ترخیص تانک لجن گیر آکتروس

ترخیص تانک لجن گیر رنو پرمیوم

ترخیص تانک لجن گیر عمومی

ترخیص تانک لجن گیر ولووFH

ترخیص تانک لجن گیر کاوه

ترخیص تانک لجن گیر دانگ فنگ کمپرسی

و …..

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با دو دهه سابقه در امر تجارت و بازرگانی در خدمت شماست. مشاورین و ترخیص کاران این شرکت یا سالها تجربه آماده عهده گیری امور تجاری و بازرگانی شما عزیزان هستند. از جمله خدمات این شرکت: ثبت سفارش، خرید کالا، اخذ مجوزات لازم، حمل و نقل کالا، مشاوره بازرگانی، تنظیم اظهارنامه و ….. می باشد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص سپتیک تانک از گمرک می توانید با مشاوران ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان به صورت رایگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *