ترخیص سه راهی از گمرک

ترخیص سه راهی از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص سه راهی از گمرک می باشد. سه راهی یکی از لوازم الکتریکی می باشد که برای از آن معمولا برای انتقال برق از در محل هایی که پریز برق دورتر قرار دارد استفاده می شود. سه راهی ها دارای انواع مختلف هستند که در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی سه راهی

بیشتر واردات سه راهی  از کشورهای اروپایی نظیر فرانسه، آلمان و کشور هایی مانند چین، کره، ژاپن می باشد. برای واردات سه راهی باید طبق قوانین و مقررات عمل کرد. و مجوزات لازم را اخذ کرد. در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک و برای ترخیص کالا به مشکل برخورد خواهید کرد. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی توان جزئییات دقیقتری را در این مقاله عنوان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بروزتر و دقیقتر می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص سه راهی از گمرک 2

ترخیص سه راهی از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص سه راهی از گمرک:

ترخیص انواع سه راهی

ترخیص سه راهی سیم دار

ترخیص سه راهی بدون سیم

ترخیص سه راهی تایمر دار

ترخیص سه راهی محافظ برق

ترخیص سه راهی ولتاژ الکتریکی

ترخیص سه راهی تایمر دار هوشمند

ترخیص سه راهی مبدل برق

ترخیص کابل سیار

ترخیص ترانس استابلایزر

ترخیص سه راهی USB

و……

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با دو دهه سابقه در امر تجارت و بازرگانی در خدمت شماست. کارمندان ترخیص کار این شرکت با تجربه ای که در زمینه صادرات و واردات، تجارت و بازرگانی دارند. کالای شما را در امنیت کامل حمل و در اسرع وقت با کمترین هزینه از گمرک ترخیص می کنند. از سری خدمات این شرکت ثبت سفارش، خرید کالا، مشاوره بازرگانی، تنظیم اظهارنامه و ….. می باشد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص سه راهی از گمرک می توانید به صورت رایگان با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.