ترخیص سنگ مرمریت از گمرک

ترخیص سنگ مرمریت از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص سنگ مرمریت از گمرک می باشد. سنگ مرمریت یکی از سنگ های رسوبی پر طرفدار در برای نمای ساختمان ها است. یکی از سنگ های رسوبی پر طرفدار در برای نمای ساختمان ها است. در ادامه این مقاله به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی سنگ مرمریت

واردات و صادرات هر کشوری یکی از شاخص های مهم توسعه یافتگی آن کشور است امروزه با پیشرفت تجارت بین الملل، قسمت اعظمی از کالاهای بازار وارداتی و یا صادراتی هستند. سنگ مرمریت یکی از کالاهایی است که در ایران از کشور هایی مانند ژاپن، کره جنوبی و … وارد می شود و به کشور های همسایه نظیر افغانستان، عراق، عمان و … صادر می شود. تاجرانی که علاقه مند به تجارت این کالا هستند، در قدم اول باید به کسب اطلاعات و مجوز های مربوط به این کالا اقدام نمایند تا در زمان ترخیص کالا در گمرک با مشکل یا زیان مواجه نشوند همچنین می توانند از همکاران ترخیص کار  ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان  به عنوان نماینده قانونی خود در این زمینه کمک بگیرند.

ترخیص سنگ مرمریت از گمرک
ترخیص سنگ مرمریت از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص سنگ مرمریت از گمرک:

ترخیص انواع سنگ مرمریت

ترخیص سنگ مرمریت رسوبی

ترخیص سنگ مرمریت نمای ساختمان

و …

ترخیص سنگ مرمریت از گمرک

شرکت سلطان تجارت بازرگان

همانطور که می دانید از دیرباز بازرگانی امری سخت، طاقت فرسا، هزینه بر اما پر سودی می باشد. همینطور امروزه با گسترش تعاملات برون مرزی تجارت به امری پیچیده و با دقت تبدیل شده است. که نیاز دارد از افراد با تجربه و متخصص در این زمینه کمک گرفت تا از هرگونه زیان و مشکلی در این کار جلوگیری شود. شرکت سلطان تجارت بازرگان با دو دهه تجربه در تجارت بین الملل و ارائه انواع خدمات بازرگانی از قبیل: ثبت سفارش، حواله ارز، خرید کالا، اخذ مجوز های قانونی، ترانزیت و ترانشیپ، حمل و نقل کالا، ترخیص کالا از تمامی گمرک ها و …. در خدمات شماست. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا جهت همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص سنگ مرمریت از گمرک با همکاران ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.