ترخیص سنگ تالک از گمرک

ترخیص سنگ تالک از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص سنگ تالک از گمرک می باشد. سنگ تالک کانی تشکیل شده از هیدرات منیزیم و سیلیکات می باشد. که بیشتر در صنایع کاغذ سازی، سرامیک، صنایع غذایی، صنایع دارویی و …. مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه به توضیحات بیشتردر خصوص چگونگی ترخیص سنگ تالک می پردازیم. با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی سنگ تالک

واردات سنگ تالک بیشتر از کشور های اروپایی، آلمان، چین، هند و … می باشد.  برای واردات این کالا باید طبق قوانین و مقررات عمل نمایید. برای این منظور باید به بخشنامه های صادرشده در این بخش مراجعه کرده و طبق اصول مصوب آنها به اخذ مجوزات لازم از سازمان ها و ارگان های مخصوص بپردازید. لازم به ذکر است در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک برای  ترخیص کالا با مشکلاتی رو به رو خواهید شد. به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقتری در این خصوص در این مقاله عنوان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص سنگ تالک از گمرک 2
ترخیص سنگ تالک از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص سنگ تالک از گمرک:

ترخیص انواع سنگ تالک

ترخیص پودر تالک

ترخیص صابون تالک

ترخیص قلوه سنگ تالک

ترخیص کانی سرپانتین

ترخیص کانی اولیوین

ترخیص کانی پیروکسن

ترخیص کانی آمفیبول

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص سنگ تالک

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص تالک ذیل ردیف 2526 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص پودر تالک در ردیف 25262010 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با در اختیار داشتن کادر مجرب و متخصص و آشنا به اصول و راهکارهای مناسب شما عزیزان را در ترخیص کلیه کالاها از جمله سنگ تالک یاری می نماید. جهت استفاده از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان پروفرمای کالای خود را برای ما ارسال کنید، تا کارشناسان و مشاوران کاردان ما در بنادر و گمرکات، مراحل را از ثبت سفارش تا انجام کلیه امور گمرکی و اداری برای شما انجام داده و فرایند ترانزیت و ترانشیبپ را به ثمر رسانیده و در محل مورد نظر شما تجار گرامی تحویل دهند. شرکت سلطان تجارت بازرگان با داشتن نیروهای ترخیص کار و مشاوران زبده امیدواراست بتواند جهت پیش برد اهداف تجاری و صنعتی یار و همراه شما تجار عزیز باشد. برای مشاوره رایگان در خصوص ترخیص سنگ تالک از گمرک می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.