ترخیص سلاح سرد از گمرک

ترخیص سلاح سرد از گمرک

ترخیص سلاح سرد از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگانی، ترخیص سلاح سرد از گمرک می باشد. سلاح سرد به سلاح هایی گفته می شود و بدون نیاز باروت و آتش می توان از آن استفاده کرد. اگر علاقه مند به کسب اطلاعات در زمینه تجارت سلاح سرد می باشد، ادامه این مقاله را مطالعه فرمائید.

واردات و صادرات سلاح سرد

واردات و صادرات کالا یکی پر سود و درآمد ترین و البته پر زحمت ترین مشاغل جامعه می باشد. اکثر کالاهای موجود در بازار صادراتی و یا وارداتی هستند که توسط کشور برای رفع نیاز مردم از دیگر کشورها خریداری شده است و یا در بازار دیگر کشور ها به فروش می رسد. توپ از جمله کالا های وارداتی ایران از کشور های پاکستان،چین و … می باشد. واردات و صادرات کالا در کشور ما وابسته به شرایط و قوانین خاصی می باشد که یکی از آن نکات مهم در زمان ترخیص کالا از گمرک که در برخی مواقع سبب تاخیر و یا توقف در ترخیص کالا می شود، صدور مجوز های از سوی سازمان ها و ارگان های مربوطه و اخذ آن توسط صاحبان کالا و یا نمایندگان قانونی وی می باشد.در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا هرگونه پرسش و پاسخی می توانید با مشاوران و همکاران ترخیص کار ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل کنید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص سلاح سرد از گمرک به شرح زیر می باشد:

ترخیص انواع سلاح سرد

ترخیص نانچیکو

ترخیص چوب کوتاه

ترخیص زنجیر

ترخیص نانچیکو جفتی

ترخیص تونفا

ترخیص سلاح سای

ترخیص زنجیر جفت

ترخیص سلاح کرد

ترخیص سلاح کاما

ترخیص گرز

ترخیص شلاق

ترخیص نیزه

ترخیص قلاب بلند

ترخیص گواندوا

ترخیص سوزن

ترخیص گیوتین

ترخیص چاقو

ترخیص قمه

ترخیص سلاح بادبزن

و …

شرکت سلطان تجارت بازرگان

واردات و صادرات کالا به دلیل این که تاثیرات زیادی در اقتصاد کشور دارد و به همین دلیل قوانین و مقررات زیادی در زمینه تجارت و بازرگانی توسط مجلس وضع شده است که گمرک به عنوان مجری این قوانین وظیفه نظارت بر کالاهای وارداتی و صادراتی را دارند.

سلطان تجارت بازرگان با سالها سابقه درخشان در زمینه بازرگانی و ترخیص کالا آماده خدمات رسانی به شما تاجران عزیز می باشد. این شرکت قصد دارد با اراِئه خدمات خود نظیر: ثبت سفارش، اخذ مجوز های قانونی، خرید کالا، حمل و نقل کالا، ترخیص کالا از گمرک، ترانزیت و ترانشیپ، حواله ارز و … به نحو احسن، رضایت و اعتماد شما را کسب نماید. در صورت تمایل به کسب اطلاعات و یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص سلاح سرد از گمرک می توانید با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائيد.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *