ترخیص سفید آب از گمرک

ترخیص سفید آب از گمرک

ترخیص سفید آب از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص سفید آب از گمرک می باشد. سفید آب نوعی وسیله برای استفاده در حمام و لایه برداری می باشد. که از زمان های گذشته مورد بسیار مورد توجه قرار گرفته است. اما امروزه از سفید آب در صنعت بهداشتی بیشتراستفاده می شود. در ادامه به توضیحات بیشتر در زمینه تجارت و بازرگانی سفید آب می پردازیم.

تجارت و بازرگانی سفید آب

واردات سفید آب بیشتر از کشور چین و ….. می باشد. و صادرات آن از ایران به کشور های اروپایی نظیر آلمان، کانادا، اسپانیا، فرانسه و ….. انجام می شود. برای تجارت و بازرگانی سفید آب باید طبق بخشنامه های صادر شده در این زمینه عمل کرد. و طبق اصول مصوب آنها به اخذ مجوزات لازمه پرداخت. لازم است بدانید در صورت عدم اخذ مجوزات و رعایت قوانین در خصوص تجارت وبازرگانی آن  با مشکلاتی مواجه می شوید. به دلیل تغییرات دوره ای بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقتری را در این خصوص عنوان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بروز در این زمینه می توانید با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص سفید آب از گمرک:

ترخیص انواع سفید آب

ترخیص سفید آب جامد

ترخیص سفید آب سنتی

ترخیص سفید آب پودر شده

ترخیص سفید آب مایع

ترخیص سفید آب مودر استفاده در صنعت بهداشتی

ترخیص سفید آب گلوله ای

و ….

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با همکاری مشاوران و ترخیص کاران ماهر حدود بیست سال هست که در خدمت شما تاجران عزیز می باشد. از جمله خدماتی که این شرکت ارائه می کند را می توان دسته های ذیل تقسیم بندی کرد:

حمل و نقل کالا

اخذ مجوزات

ثبت سفارش

خرید کالا

ترخیص کالا

و …..

شما عزیزان برای دریافت خدمات تجاری و بازرگانی و همچنین اطلاعات بیشتر در زمینه ترخیص سفید آب از گمرک می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *