ترخیص سرکه از گمرک

ترخیص سرکه از گمرک

ترخیص سرکه از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان، ترخیص سرکه از گمرک می باشد. سرکه مایع ترشی است از اکسید شدن اتانول با سیب،آبجو و موادی از این قبیل به دست می آید. سرکه های طبیعی اسید تاتاریک و جوهر لیموی کمتری دارد. درصوتی که علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سرکه و تجارت آن هستید ادامه این مقاله را مطالعه نمائید.

واردت و صادرات سرکه

تجارت بین الملل هر کشوری چرخه ی حیات و توسعه اقتصادی آن است و همینطور رشد فزاینده و مداوم کالا ها در تجارت بین الملل سبب شده است تا گمرک به عنوان اولین و مهمترین مجری قوانین و مقررات بازرگانی کشور اهمیت زیادی داشته باشد و سخت گیری های بسیاری بر آن اعمال شود. واردات کالا باعث می شود بخشی از نیاز های افراد جامعه از طریق خرید آن کالا از بازار دیگر کشورها بر طرف شود. و صادرات کالا باعث می شود تولید کنندگان داخلی کالا برای فروش کالاهای خود به بازار های گسترده تری دسترسی داشته باشند و با رقابت در آن سود زیادی به دست آورند.

از جمله کالاهایی که تجارت آن در ایران انجام می شود سرکه می باشد که واردات آن از کشور های ایتالیا، اتریش، فرانسه و … می باشد و همچنین از ایران به کشور های انگلستان، تاجیکستان، عراق، افغانستان صادر می شود و ارز آوری بسیاری را برای کشور به همراه دارد. تاجران عزیز که قصد تجارت سرکه را دارید لازم به ذکر است که کلیه کالاهای صادراتی کشور ( به استثنای نفت خام و این دسته فرآورده ها که تابع رعایت قوانین خاصی است ) از هرگونه تعهد یا پیمان ارزی معاف می باشد اما واردات کالا نیازمند اخذ مجوز هایی از سازمان های مربوطه است. در صورت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران و مشاوران ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل فرمائید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان  در زمینه ترخیص سرکه از گمرک به شرخ زیر می باشد:

ترخیصانواع سرکه

ترخیص سرکه مالت

ترخیص سرکه سفید

ترخیص سرکه شیر

ترخیص سرکه سیب

ترخیص سرکه انگور

ترخیص سرکه نارگیل

ترخیص سرکه خرما

ترخیص سرکه نیشکر

ترخیص سرکه عسل

ترخیص سرکه برنج

ترخیص سرکه بالسامیک

ترخیص سرکه حنایی رنگ

ترخیص سرکه خرمالو

ترخیص سرکه آلو شابلون

و …

تعرفه گمرکی برای ترخیص سرکه از گمرک

کد تعرف گمرکی برای ترخیص سرکه های خوراکی در ردیف 22090000 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص سبزیجات و میوه ها در سرکه ذیل ردیف 2001 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان فعالیت خود را در زمینه امور بازرگانی و ترخیص کالا در سال ۱۳۹۱ آغاز کرده و در این مدت توانسته است به یکی از خوش نام ترین شرکت ها در این رشته بدل شود. از اهداف اصلی این شرکت کاهش هزینه ها و افزایش سرعت واردات و صادرات برای تولید کنندگان و بازرگانان می باشد که کالاهای خارجی خود را وارد و یا کالاهای تولید داخلی خود را خارج می نمایند. این شرکت با دانش تخصصی خو در این امور برای اشخاص حقیقی و حقوقی خدمات مفیدی ارائه می دهد. از جمله خدمات این شرکت ثبت سفارشات، حمل و نقل کالا، اذ مجوز های قانونی، ترخیص کالا از کلیه گمرکات و … می باشد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات و یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص سرکه از گمرک می توانید با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *