ترخیص سرعت سنج از گمرک

ترخیص سرعت سنج از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص سرعت سنج از گمرک می باشد. سرعت سنج نوعی لوازم یدکی برای برای سنجش و نمایش سرعت وسایل نقلیه می باشد. سرعت سنج ها امروزه در تمامی وسایل نقلیه کاربرد دارند و داری انواع مختلفی هستند که در ادامه به توضیح در خصوص آنها می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی سرعت سنج

لوازم یدکی خودرو ها به خصوص سرعت سنج از محصولات وارداتی در کشور ما می باشد. لوازم یدکی خودرو از کشور های مختلفی نظیر چین و سوئیس وارد می شود.  لازم به ذکر می باشد که لوازم یدکی و اکسسوری ماشین آلات و از این قبیل کالا جزء کالاهای لوکس بشمار می رود که همین باعث دوبرابر شدن سود بازرگانی آن می شود. تاجران عزیزی که علاقمند به تجارت در زمینه لوازم یدکی خودرو به خصوص سرعت سنج هستید، واردات این کالا ها مستلزم کسب مجوز از سازمان های مربوطه و رعایت برخی از قوانین می باشد و در صورت کسب آنها ممنوعیت و یا مشکلی در جهت واردات آنها به کشور وجود ندارد. در صورت تمایل همکاران ترخیص کار ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان می توانند به عنوان نماینده قانونی شما برای کسب مجوز های مورد نیاز اقدام نماید.

ترخیص کابل سرعت سنج از گمرک

ترخیص کابل سرعت سنج از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص سرعت سنج از گمرک:

ترخیص انواع سرعت سنج

ترخیص سرعت سنج پراید

ترخیص سرعت سنج خودرو های سواری

ترخیص سرعت سنج پژو 206

ترخیص سرعت سنج پژو 207

ترخیص سرعت سنج خودرو های سنگین

ترخیص سرعت سنج سمند

ترخیص سرعت سنج کامیون

ترخیص سرعت سنج بنز

ترخیص سرعت سنج جک

ترخیص سرعت سنج تریلی

ترخیص سرعت سنج سوناتا

ترخیص سرعت سنج اپتیما

ترخیض سرعت سنج النترا

ترخیص سرعت سنج سانتافه

ترخیص سرعت سنج سراتو

ترخیص سرعت سنج سورنتو

ترخیص سرعت سنج اسپورتیج

ترخیص سرعت سنج مزاد 3

ترخیص سرعت سنج پریوس

ترخیص سرعت سنج کمری

ترخیص سرعت سنج کولئوس

ترخیص سرعت سنج تلیسمان

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص سرعت سنج

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص سرعت سنج خودرو های سواری در ردیف 90292023 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص سرعت سنج خودرهای سنگین در ردیف 90292023 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

همانطور که می دانید از دیرباز بازرگانی امری سخت، طاقت فرسا و هزینه بربوده و البته سود آور است، و همینطور امروزه با گسترش تعاملات برون مرزی تجارت به امری پیچیده و با دقت تبدیل شده است. که نیاز به کمک گرفتن از افراد با تجربه و متخصص در این زمینه دارد تا از هرگونه زیان و مشکلی در این کار جلوگیری شود. شرکت سلطان تجارت بازرگان با دو دهه تجربه در تجارت بین الملل و ارائه انواع خدمات بازرگانی از قبیل : ثبت سفارش، حواله ارز، خرید کالا، کسب مجوز های قانونی، ترانزیت و ترانشیپ، حمل و نقل کالا، ترخیص کالا از تمامی گمرک ها و …. در خدمت شماست. درصورت کسب اطلاعات بیشتر و یا جهت همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص سرعت سنج از گمرک با همکاران ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل فرمائید.

شماره های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.