ترخیص سرباتری از گمرک

ترخیص سرباتری از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص سرباتری از گمرک می باشد. سربارتی یکی دیگر از لوازم یدکی خودرو ها می باشد که از جنس های مختلفی مانند: سربی، برنجی، روی ، کروم، مس و ….. ساخته می شود. بهترنی نوع سرباتری نیز نوع سربی آن می باشد. از سرباتری برای اتصال و چسبندگی به قطب مثبت و منفی باتری خودرو استفاده می شود. در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی سرباتری

اکثر واردات سرباتری از کشور های چین، کره، تایوان، آلمان و …. می باشد. برای واردات لوازم یدکی خودروها  باید به بخشنامه های صادر شده در این بخش مراجعه کنیم و به اخذ مجوزات لازم بپردازیم. و طبق اصول مصوب آنها به اخذ مجوزات مورد نیاز بپردازیم. در صورت رعایت نکردن قوانین و مقررات در ترخیص کالا با مشکل مواجه می شوید. به دلیل تغییرات هر روزه بخشنامه ها نمی توان جزئیات دقیقی را در این مقاله عنوان کرد شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص لوازم یدکی به خصوص سرباتری می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص سرباتری از گمرک

ترخیص سرباتری از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص سرباتری از گمرک:

ترخیص انواع سرباتری

ترخیص سرباتری مسی

ترخیص سرباتری سربی

ترخیص سرباتری کرومی

ترخیص سرباتری روی

ترخیص سرباتری برنجی

ترخیص سرباتری خودرو های سواری

ترخیص سرباتری خودروهای سنگین

و ….

تعرفه گمرکی برای ترخیص سرباتری

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص سرباتری خودرو های سواری در ردیف 85079090 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص سرباتری خودرو های سنگین در ردیف 85079090 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با بیست سال تجربه ترخیص کالای افتخارعهده داری پروژه ترخیص کالای بسیاری از تجار و شرکت ها را داشته است. کسب اعتماد شما افتخار ماست. کارشناسان زبده این شرکت با بکار گیری تجربه خود کالای شما را در سریعترین زمان ممکن و صرف کمترین هزینه ترخیص خواهند کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص سرباتری از گمرک می توانید به صورت رایگان با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.