ترخیص سبزی خشک از گمرک

ترخیص سبزی خشک از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص سبزی خشک از گمرک می باشد. سبزی خشک یکی از مهمترین مکمل های ادویه ای برای غذاهای ایرانی و آسیایی می باشد که در اکثر غذاها و چاشنی های غذایی مورد استفاده می باشد. سبزی های خشک دارای تنوع زیادی هستند که در ادامه به توضیحات مفصلتری در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی سبزی خشک

صادرات سبزی خشک از ایران به کشور های ترکیه، عربستان، بعضی از کشورهای اروپایی و …. می باشد. برای صادرات و یا واردات این چاشنی های پرطرفدار باید به بخشنامه های صادر شده در این بخش مراجعه نمایید. و طبق قوانین و مقررات به اخذ مجوزهای لازم برای تجارت و بازرگانی این کالا بپردازید. لازم به ذکر است در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک برای ترخیص کالا به مشکلاتی برخورد خواهید کرد.

به دلیل تغییرات مداوم بخشنامه ها نمی تون جزئیات دقیقتری را در این مقاله بیان کرد. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر و بروزتر می توانید با مشاوران ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص سبزی خشک از گمرک

ترخیص سبزی خشک از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص سبزی خشک از گمرک:

ترخیص انواع سبزی خشک

ترخیص شوید خشک

ترخیص نعناع خشک

ترخیص مرزه خشک شده

ترخیص پونه خشک شده

ترخیص فلفل خشک شده

ترخیص شنبلیه خشک شده

ترخیص گشنیز خشک شده

ترخیص جعفری خشک شده

ترخیص ریحان خشک شده

ترخیص آویشن خشک شده

ترخیص ترخون خشک شده

ترخیص تره خشک شده

ترخیص اسفناج خشک شده

ترخیص برگ چفندر خشک شده

ترخیص کرفش  خشک شده

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص سبزی خشک

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص سبزیجات خشک شده ذیل ردیف 0712 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت با کارشناسانی تحصیلکرده و مجرب  طی دو دهه فعالیت درخشان آماده هرگونه خدمت رسانی به شما تاجران عزیز می باشد. پیشنهاد ما این است که قبل از اقدام به ثبت سفارش و خرید هرنوع کالایی با یک ترخیص کار حرفه ای مشورت نمایید. با توجه به اینکه قوانین و مقررات صادرات و واردات کشور همواره در حال تغییر هستند، شما تجارعزیز قبل از اقدام، نیاز به مشورت با متخصصین این زمینه دارید.

کارشناسان ما در تمامی مراحل از ابتدا تا انتها که مشاوره بازرگانی و ثبت سفارش و خرید است تا  ترخیص کالا و حمل آن به مقصد مورد نظر است در خدمت شما می باشند. شما تجار گرامی برای هرگونه پرسش و پاسخ در زمینه ترخیص سبزی خشک از گمرک به صورت رایگان می توانید با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.