ترخیص سانروف از گمرک

ترخیص سانروف از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص سانروف از گمرک می باشد. سانروف قطعه ای از لوازم یدکی برخی از خودرو ها می باشد. سانروف در واقع شیشه ای باز شو و یا ثابت در بالای خودرو ها هستند و از آن برای ورود نور و هوا به داخل خودرو استفاده می شود. در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی سانروف

یکی از کالاهای وارداتی و صادراتی در کشور ما، لوازم یدکی خودرو به خصوص سانروف و مونروف ها می باشد. سانروف از کشورهای ترکیه، چین، آلمان و …. وارد می شود. در صورتی که شما تاجران عزیز قصد واردات و صادرات کالا را دارید در قدم اول به کسب اطلاعات در این زمینه بپردازید تا در خصوص ملزومات و مقدمات تجارت مانند کسب کارت بازرگانی و اخذ  مجوز های مربوط به کالا و… اطلاعاتی دریافت کنید تا با در دست داشتن این مدارک به ترخیص کالای خود از گمرک اقدام نمائید، در صورت عدم رعایت قوانین و ناقص بودن مدارک دچار مشکل و تاخیر در ترخیص کالای خود می شوید. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ترخیص کار ما در شرکت سلطان تجارت بارگان تماس حاصل فرمائید.

ترخیص سانروف از گمرک 1

ترخیص موتور سانروف از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص سانروف از گمرک:

ترخیص انواع سانروف خودرو

ترخیص انواع مونروف خودرو

ترخیص سانروف داخلی

ترخیص سانروف پاپ آپ

ترخیص سانروف اسپویلر

ترخیص سانروف جمع شونده

ترخیص سانروف جدا شونده

ترخیص شیشه سانروف ساده

ترخیص شیشه مونروف رنگی

ترخیص سانروف چشم انداز

ترخیص سانروف خودرو های سواری

ترخیص سانروف خودرو های سنگین

ترخیص سانروف اتوبوس

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص سانروف

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص سانروف خودرو های سواری در ردیف 87082910 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص سانروف خودرو های سنگین در ردیف 87082990 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان  با سال ها فعالیت مفید در زمینه بازرگانی توانسته است اعتماد تاجران زیادی را به خود کسب نمایند و به عنوان یکی از معتمد ترین شرکت های این حوزه است. از برخی خدمات این شرکت می توان به ثبت سفارش، تنظیم اظهانامه، اخذ مجوزات قانونی، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ، حواله ارز، ترخیص کالا و… اشاره کرد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص سانروف از گمرک می توانید با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.