ترخیص زفت از گمرک

ترخیص زفت از گمرک

ترخیص زفت از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان، ترخیص زفت از گمرک می باشد. زفت روغن گیاهی می باشد که به دلیل دارا بودن خواص دارویی بسیاری از جمله معالجه سرفه درد، ورم ماهیچه، ذات الریه و … محبوبیت بسیاری در بین افراد به ویژه طرفداران طب سنتی دارد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات در زمینه تجارت زفت، ادامه این مقاله را مطالعه نمائید.

واردات و صادرات زفت

همانطور که می دانید نرخ واردات و صادرات یکی از رکن های اصلی پیشرفت و توسعه یک کشور است. زیرا واردات زمانی صورت می گیرد که امکان ساخت کالایی در خود کشور فراهم نباشد و یا در بازار برای تنوع بیشتر تقاضا وجود داشته باشد. واردات می تواند تامین کننده بخشی از این نیاز های کشور باشد و صادرات هم زمانی صورت می گیرد که برای کالای داخلی در بازار تجارت جهانی تقاضا وجود داشته باشد در این صورت کشور با صادر کردن کالای مازاد خود سود به دست می آورد. زفت هم یکی از کالاهایی است که تجارت آن در ایران انجام می گیرد و از کشور های مختلفی وارد و یا صادر می شود. البته لازم به ذکر است واردات این کالا مشروط به رعایت قوانین خاصی نیست و تاجرانی که قصد وارد کردن این کالا را دارند، تنها باید به اخذ مجوز های مربوطه اقدام کنند تا در زمان ترخیص کالا دچار مشکل و زیان نشوند. همچنین در صورت تمایل برای سهولت در انجام کار می توانند از همکاران ترخیص کار ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان به عنوان نماینده قانونی خود کمک بگیرند.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص زفت از گمرک به شرح زیر می باشد:

  • ترخیص انواع زفت
  • ترخیص زفت آبی
  • ترخیص زفت سیاه
  • ترخیص زفت مایع
  • ترخیص زفت خام
  • ترخیص محصولات زفت
  • ترخیص کک زفت
  • و …

تعرفه گمرکی برای ترخیص زفت

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص زفت در ردیف 27081000 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص کک زفت در ردیف 27082000 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سال ها تجربه آماده است تا خدمات بازرگانی خود نظیر ثبت سفارش، ترخیص کالا، اخذ مجوز قانونی، تنظیم اظهارنامه، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ، حواله ارز و … به صورت تخصصی و با بهرمندی از نیروهایی مجرب به شما عزیزان ارائه دهد و از بروز هرگونه مشکل و تاخیر در روند امور شما جلوگیری نماید. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا همکاری با شرکت سطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص زفت از گمرک با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *