ترخیص زردچوبه از گمرک

ترخیص زردچوبه از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص زردچوبه از گمرک می باشد. زرد چوبه یکی از ادویه های معروف می باشد. که به رنگ زرد پر رنگ است و در اکثر غذاها مورد استفاده می باشد. در این مقاله قصد داریم به توضیحات بیشتر در خصوص چگونگی تجارت و بازرگانی زردچوبه بپردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی زردچوبه

همانطور که می دانید تنوع کالاها در تجارت بین الملل بسیار زیاد می باشد و در هر کشوری بنا بر نیاز های عمومی مردم و مصلحت کشور به واردات وصادارت کالاهای مختلف می پردازد. یکی از کالاهایی که واردات و صادرات آن در ایران انجام می گیرد زردچوبه می باشد که از ترکیه، چین و کشور های اروپایی وارد می شود و به کشور های همسایه نیز صادر می گردد. البته در صورتی که قصد واردات و صادرات این دسته از کالاها را دارید لازم به ذکر است که واردات و صادرات هر نوع کالایی تابع قوانین و مقررات و اخذ مجوز هایی می باشد که در زمان ترخیص کالا از گمرک چک می شود و در صورت عدم رعایت آنها دچار مشکل خواهید شد. در صورت وجود هرگونه پرسش و پاسخی می توانی با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل کنید و به صورت رایگان مشاوره کنید.

ترخیص زردچوبه از گمرک
ترخیص زردچوبه از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص زردچوبه از گمرک:

ترخیص انواع زردچوبه

ترخیص چوب زردچوبه

ترخیص پودر زردچوبه

ترخیص زردچوبه فله ای

ترخیص زردچوبه بسته ای

ترخیص زردچوبه آسیاب شده

ترخیص زردچوبه ریشه گیاه

ترخیص زردچوبه نکوبیده

و ….

تعرفه گمرکی برای ترخیص زردچوبه

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص زردچوبه در ردیف 091030 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با بهرمندی از نیرو های مجرب و مدیریت متعهد خود آماده خدمت رسانی به تاجران عزیز در سراسر کشور عزیزمان می باشد. از خدمات این شرکت می توان به ثبت سفارش، خرید کالا، اخذ مجوز های قانونی، تنظیم اظهارنامه، حمل کالا، ترانزیت و ترانشیپ، حواله ارز، ترخیص کالا از کلیه گمرکات و … اشاره کرد. این شرکت با ارئه این خدمات به نحو احسن طی مدت فعالیت خود توانسته است به عنوان یکی از خوشنام ترین شرکت ها در این زمینه بدرخشد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات و یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص زردچوبه از گمرک با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.