ترخیص زالو از گمرک

ترخیص زالو از گمرک

ترخیص زالو از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان، ترخیص زالو از گمرک می باشد. زالو ها نوعی کرم هستند که انواع بسیاری دارند ولی تنها برخی از این زالو ها خون خوار هستند. در برخی موارد از این زالو های خون خوار در طب سنتی استفاده می شود و فوائد زیادی از جمله مکیدن خون کثیف دارند. در صورتی که علاقه مند به کسب اطلاعات در زمینه تجارت زالو می باشید. ادامه این مقاله را مطالعه نمائید.

واردات و صادرات زالو

همانطور که اطلاع دارید یک از راه های مهم برای از بین بردن خون کثیف در بدن، حجامت و کشیدن، مکیدن خون توسط زالو می باشد. امروزه با شناخت افراد از فوائد زالو، کشور های زیادی به دنبال خرید این کرم مفید می باشند از جمله سوریه و عراق که خریداران زالو از ایران می باشند. صادرات این کالا مجاز بوده و مشمول شرایط خاصی نمی باشد و تجار عزیز می توانند با رعایت قوانین صادرات اقدام به تجارت آن کنند. در صورت وجود هرگونه پرسشی می توانید با همکاران و کارشناسان ترخیص کار ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل کنید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص زالو ازگمرک به شرح زیر می باشد:

  • ترخیص انواع زالو
  • ترخیص زالو های سمی
  • ترخیص زالو های طبی
  • ترخیص زالو هیرودومدیسینالیس
  • ترخیص زالو هیرودو اورینتالیس
  • ترخیص زالو هیرودو وربانا
  • ترخیص کرم زالو
  • و …

شرکت سلطان تجارت بازرگان

بازرگانی کالا همینطور که امری سود آور برای تجار است، عامل موثری در شکل دادن اقتصاد یک کشور نیز می باشد و به همین سبب وضع قوانین زیادی توسط مجلس و اجرای سختگیرانه آن در گمرک می گردد. و درصورتی که تجار عزیز با فرد نا کار آمد و مبتدی در این زمینه همکاری کنند، در مرحله ترخیص کالا از گمرک با تاخیر در تحویل کالا مواجه خواهند شد که این امر باعث زیان برای شما عزیزان می شود. شرکت سلطان تجارت بازرگان با ارائه خدماتی از قبیل: ثبت سفارش، حواله ارز، خرید کالا، کسب مجوز های قانونی، ترانزیت و ترانشیپ، حمل و نقل کالا، ترخیص کالا از تمامی گمرک ها و …. آماده همکاری با شما عزیزان می باشد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات و یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص زالو از گمرک با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس:09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *