ترخیص ریل سانروف از گمرک

ترخیص ریل سانروف از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص ریل سانروف از گمرک می باشد. ریل سانروف یکی از مهمترین لوازم یدکی در خودرو های سانروف دار می باشد و بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. ریل های سانروف با توجه به انواع مدل سانروف متفاوت است. در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی ریل سانروف

لوازم یدکی  خودرو به عنوان کالایی ضروری از کشور های مختلفی به ایران وارد می شود و به دست فروشندگان و مصرف کنندگان می رسد. تاجران عزیز با توجه به اینکه  لوازم یدکی از مهمترین وسایل برای خودرو ها می باشد تجارت این کالا می تواند بسیار پر سود و درآمد باشد. البته لازم به ذکر است که پیش از هرکاری به کسب اطلاعات اولیه و ضروری بپردازید تا در زمان ترخیص دچار مشکل نشوید. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل کنید.

ترخیص ریل سانروف از گمرک 2

ترخیص ریل سانروف از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص ریل سانروف از گمرک:

ترخیص انواع ریل سانروف

ترخیص انواع ریل مونروف

ترخیص ریل سانروف پاپ آپ

ترخیص ریل سانروف اسپویلر

ترخیص ریل سانروف داخلی

ترخیص ریل سانروف تاشونده

ترخیص ریل سانروف جدا شوند

ترخیص ریل سانروف شیشه ای

ترخیص ریل سانروف پاناروما

ترخیص ریل سانروف اتوبوس

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص ریل سانروف

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص ریل سانروف خودرو های سواری در ردیف 87082910می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص ریل سانروف خودرو های سنگین در ردیف 87082990 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سال ها سابقه و فعالیت مداوم و مستمر در زمینه بازرگانی آماده خدمت رسانی به شما تجار عزیز در زمینه های ثبت سفارش، تنظیم اظهارنامه، اخذ مجوزات، حمل و نقل کالا، ترانزیت و ترانشیپ، حواله ارز، ترخیص کالا  و … می باشد. این شرکت با تکیه بر نیرو های توانمند خود توانسته است موفقیت و رضایت تاجران زیادی را کسب نماید تا تجربه و تخصص خود را در این زمینه بیش از پیش گسترش دهد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر یا همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص ریل سانروف از گمرک با تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.