ترخیص رگلاتور از گمرک

ترخیص رگلاتور از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص رگلاتور از گمرک می باشد.رگلاتور به طور کلی وسیله ای برای تنظیم فشار مایعات و سیالات است. که در خروجی و ورودی مایعات و یا سیالاتی مانند آب، گاز و …. کار گذاری می شود. ما در این مقاله سعی بر توضیح نحوه تجارت و بازرگانی انواع رگلاتور ها خواهیم داشت با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی انواع رگلاتور

بیشتر واردات رگلاتور از کشور های چین، روسیه، ژاپن، آلمان، کره، ایتالیا و …… می باشد. تجارت خارجی عامل موثری در شکل دادن اقتصاد یک کشور است. و تجارت خارجی هر کشوری دو هدف  عمده را دنبال می کند که اولی تامین نیاز های عمومی کشور و دومی  افزایش سرمایه های داخلی کشور با انتقال کالا به  بازار دیگر کشور ها می باشد . لازم به ذکر است واردات این کالا در ایران قبل ازهرچیزی نیاز به تهیه مدارک و اخذ مجوزهایی دارد. و بازرگانان کالا باید با در دست داشتن این اسناد و مدارک برای ترخیص کالای خود از گمرک مراجعه کنند و در صورت عدم اخذ و یا ناقص بودن مدارک دچار مشکل و تاخیر در ترخیص کالای خود خواهید شد. در صورت تمایل می توانید جهت همکاری  در این زمینه با مشاوران ترخیص کار ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص رگلاتور فشار سوخت از گمرک
ترخیص رگلاتور فشار سوخت از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص رگلاتور از گمرک:

ترخیص انواع رگلاتور

ترخیص رگلاتور گازی

ترخیص رگلاتور مایعات

ترخیص رگلاتور سیالات

ترخیص رگلاتور فنری

ترخیص رگلاتور فشار پایین

ترخیص رگلاتور فشار بالا

ترخیص رگلاتور گاز های صنعتی

ترخیص رگلاتور های خورنده گاز

ترخیص رگلاتور های گاز های خاص

ترخیص رگلاتور غواصی

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص رگلاتور

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص رگلاتور در ردیف 85118090 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

تجارت و بازرگانی هر کالایی امری سخت و زمان بر است، بخصوص واردات و صادرات رگلاتورها و در صورتی که مودی شما تجربه کافی نداشته باشد، امورشما در گمرک با  مشکل و تاخیر مواجه می شود و زیان و خسارت را برای شما را به همراه خواهد داشت. شرکت سلطان تجارت بازرگان با دو دهه تجربه در تجارت بین الملل و ارائه انواع خدمات بازرگانی از قبیل: ثبت سفارش، حواله ارز، خرید کالا، کسب مجوز های قانونی، ترانزیت و ترانشیپ، حمل و نقل کالا، ترخیص کالا از تمامی گمرک ها و…. در خدمت شماست. درصورت کسب اطلاعات بیشتر و یا جهت همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان در زمینه ترخیص رگلاتور از گمرک با همکاران ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس : 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.