ترخیص روغن ترمز از گمرک

ترخیص روغن ترمز از گمرک

ترخیص روغن ترمز از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص روغن ترمز از گمرک می باشد. روغن ترمز یکی از مهمترین مواد در داخل سیستم ترمز خودروها می باشد زیرا روغن ترمز نوعی سیال هیدرولیک است و وظیفه به حرکت در آوردن تمامی اجزای خودرو را بر عهده دارد. روغن ترمز در دما و فشار بالا کالا می کند و در لوله های ترمز خودرو جریان دارد. در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی روغن ترمز

تجارت خارجی عامل موثری در شکل دادن اقتصاد یک کشور است.  تجارت خارجی هر کشوری دو هدف  عمده را دنبال می کند که اولی تامین نیاز های عمومی کشور و دومی افزایش سرمایه های داخلی کشور با انتقال کالا به  بازار دیگر کشور ها می باشد . روغن ترمز از جمله کالا هایی است که ایران از کشورهای چین، ایتالیا، امارات متحده عربی و… وارد می کند. لازم به ذکر است واردات این کالا در ایران قبل از هر چیزی نیاز به تهیه مدارک و اخذ مجوزهایی ضروری دارد. و بازرگانان کالا باید با در دست داشتن این اسناد و مدارک برای ترخیص کالای خود از گمرک مراجعه کنند و در صورت عدم اخذ مجوزات و یا ناقص بودن مدارک دچار مشکل و تاخیر در ترخیص کالای خود خواهید شد. در صورت تمایل می توانید جهت همکاری  در این زمینه با مشاوران ترخیص کار ما در شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص روغن ترمز از گمرک:

ترخیص انواع روغن ترمز

ترخیص روغن ترمز خودروهای سواری

ترخیص روغن ترمز خودروهای سنگین

ترخیص روغن ترمز بر پایه گلیکول

ترخیص روغن ترمز بر پایه سیلیکون

ترخیص روغن ترمز خودرو بنز

ترخیص روغن ترمز اسکانیا

ترخیص روغن ترمز خودرو ون

ترخیص روغن ترمز خودرو هایلوکس

ترخیص روغن ترمز خودروهای bmw

ترخیص روغن ترمز خودروهای جک

ترخیص روغن ترمز آزرا

و ….

تعرفه گمرکی برا ترخیص روغن ترمز

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص روغن ترمز خودروهای سواری در ردیف 87083011 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص روغن ترمز خودروهای سنگین در ردیف 87083019 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

امروزه با افزایش تنوع کالا ها، قوانین واردات و صادرات  گسترده تر و دقیق تر شده است و بازرگانی به امری حرفه ای و تخصصی تبدیل شده است که نیاز به همکاری با افراد متعهد و با تجربه دارد تا از هرگونه زیان و خسارت برای شما تاجران عزیز جلوگیری شود. شرکت سلطان تجارت بازرگان با ارائه خدماتی نظیر: ثبت سفارش، حواله ارز، خرید کالا، کسب مجوز های قانونی، ترانزیت و ترانشیپ، حمل و نقل کالا، ترخیص کالا از تمامی گمرک ها و …. در خدمات شماست تا امور بازرگانی شما را با کمترین هزینه و در حداقل زمان به انجام برساند. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و یا جهت همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص روغن ترمز از گمرک می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *