ترخیص رزماری از گمرک

ترخیص رزماری از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص رزماری از گمرک می باشد. رزماری که در ایران آن را با نام اکلیل کوهی میشناسند. گیاهی با خاصیت درمانی بالا و بویی فوق العاده می باشد و برای بدن ضروریست. از رزماری می توان به صورت های مختلف استفاده کرد. در ادامه به توضیحات بیشتر در خصوص چگونگی ترخیص رزماری می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی رزماری

اکثر واردات رزماری از کشورهای چین، ترکیه، قزاقستان، ازبکستان و …. می باشد. شما عزیزان برای اقدام به تجارت و بازرگانی این گیاه پرخاصیت باید طبق اصول و قوانین اقدام نمایید. برای این منظور می توانید به بخشنامه های ارسال شده در این خصوص مراجعه نمایید. در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک برای ترخیص کالا با مشکلاتی مواجه خواهید شد. تغییرات مداوم بخشنامه ها امکان بارگذاری سایر قوانین را از ما سلب کرده است. شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیقتر در این زمینه می توانید با مشاوران ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص رزماری از گمرک

ترخیص رزماری از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص رزماری از گمرک:

ترخیص انواع رزماری

ترخیص رزماری خشک

ترخیص رزماری تر

ترخیص پودر رزماری

ترخیص چای رزماری

ترخیص روغن رزماری

ترخیص عصاره رزماری

و …..

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با در اختیار داشتن کادر مجرب و آشنا به اصول و راهکارهای مناسب، ترخیص کار مناسبی برای ترخیص رزماری ها می باشد. جهت استفاده از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان پروفرمای کالای خود را برای ما ارسال نمایید. تا کارشناسان و مشاوران زبده ما در بنادر و گمرکات مراحل را از ثبت سفارش تا ثبت اظهار نامه های گمرکی و اداری برای شما انجام داده و فرایند حمل و نقل را به ثمر رسانیده و در محل مورد نظر تحویل دهد. شرکت سلطان تجارت بازرگان با داشتن نیروهای ترخیص کارمتخصص و مشاوران توانمند امیدوار است بتواند جهت پیش برد اهداف تجاری و صنعتی یار و همراه شما تجار عزیز باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص رزماری از گمرک می توانید با مشاوران این شرکت تجاری تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.