ترخیص راکر از گمرک

ترخیص راکر از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص راکر از گمرک می باشد. راکر نوعی سوئیچ برای باز و بسته کردن جریان الکتریکی در مدار می باشد. سوئیچ راکر ها در وسایل نقلیه و اکثر وسایل الکتریکی امروزی کاربرد فراوانی دارد. راکر ها دارای انواع مختلفی از جمله در پوش دار، کاور دار، راکر اتومبیل، راکر وسایل الکتریکی، راکر رله دار، راکر الاکلنگی و …. برای مصارف متعدد می باشند. بعضی کلید های راکر دارای چراغ هستند که در زمان استفاده با روشن بودن آن چراغ در تاریکی متوجه خواهید شد که راکر روشن است. در ادامه این مقاله به توضیحات مفصلتری در خصوص چگونگی تجارت و بازرگانی این کالا می پردازیم.

تجارت و بازرگانی راکر

اکثر واردات و ترخیص راکر از گمرک از کشور چین می باشد. و بعضا خود ایران نیز به تولید و صادرات راکر می پردازد. برای تجارت و بازرگانی راکر به عنوان یکی از قطعات وسایل الکتریکی و لوازم یدکی وسایل نقلیه باید طبق قوانین و مقررات عمل نمایید و به اخذ مجوزات لازم اقدام کنید و در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک برای ترخیص کالا با مشکلاتی مواجه خواهید شد. برای این منظور پیشنهاد مشاوران شرکت سلطان تجارت بازرگان به شما تجار عزیز این است که قبل از اقدام به تجارت این کالا به مطالعه بخشنامه های صادر شده در خصوص راکر بپردازید و یا از ترخیص کاری زبده و مجرب کمک بگیرید تا ترخیص کالای شما در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه انجام بگیرید.

 

ترخیص راکر از گمرک
ترخیص راکر از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص راکر از گمرک:

ترخیص انواع راکر

ترخیص راکر چراغ دار

ترخیص راکر اتومبیل

ترخیص راکر وسایل الکتریکی

ترخیص سوئیچ راکر

ترخیص انواع سوئیچ

ترخیص راکر موتور

ترخیص درپوش راکر

ترخیص راکر رله دار

ترخیص کلید الاکلنگی

ترخیص راکر واتر پروف

ترخیص راکر کاور دار

ترخیص غلتانک راکر

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص راکر از گمرک

کد تعرفه گمرکی یا همان HS  کد نوعی کد شناسایی برای میزان پرداخت هزینه های گمرکی و ترخیص کالا می باشد که در هر کالایی منحصر به خود است. کلید راکر جز قطعات و لوازم یدکی وسایل نقلیه و یا وسایل الکتریکی حساب می شود شما تجار عزیز برای اطلاع از کد تعرفه گمرکی کلید راکر به فصل هشتاد و چهارم از کتاب قوانین واردات و صادرات مراجعه نمایید. لازم به ذکر است که در صورت عدم پرداخت تعرفه گمرکی نمی توان کالا را از گمرک ترخیص کرد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با حدود بیست سال تجربه در ترخیص انواع کالاها و صادرات و واردات کالا از گمرکات کشور همچنین بهره مندی از ترخیص کاران و مشاوران تحصیل کرده و ماهر آماده هرگونه همکاری با شما بازرگانان گرامی می باشد.  ترخیص کاران زبده این شرکت تجاری همواره تا انتهای انجام امور تجاری ترخیص کالا شما را همراهی می کنند تا تجارتی پرسود و کم هزینه را بدون هیچ مشکلی به انجام برسانید. ترخیص کاران شرکت سلطان تجارت بازرگان با کسب تجربه فراوان در زمینه بازرگانی و تجارت، می تواند عهده دار امور بازرگانی، صادرات و واردات کالا باشد. از جمله اموری که این شرکت در امر بازرگانی انجام می دهد:

صادرات و واردات انواع کالاها

حمل و نقل

ترانزیت و ترانشیپ کالا

ترخیص کالای به مقصد مورد نظر شما

اخذ مجوزات مورد نیاز برای ترخیص کالا

حمل و نقل کالا

تنظیم اظهار نامه

ثبت سفارش

خرید کالا

انجام حواله جات بانکی

انجام تشریفات ترخیص کالا

و …..

تاجران گرامی، برای امر تجارت و حمل و نقل کالا به فردی زبده احتیاج دارید که به تمام امور و قوانین و بخشنامه ها مسلط باشد. برای هرگونه پرسش و پاسخ درخصوص ترخیص راکر از گمرک می توانید با کارشناسان شرکت ما به صورت رایگان مشورت نمایید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.