ترخیص راپید از گمرک

ترخیص راپید از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص راپید از گمرک می باشد. قلم راپید نیز یکی دیگر از لوازم التحریری است که بیشتر مهندسان نقشه کش از آن استفاده می کنند. راپید قلمی است که در اندازه های مختلف وجود دارد و همچنین دارای دو نوع یکبار مصرف و دائم می باشد. در ادامه به توضیحات بیشتر در خصوص چگونگی تجارت و بازرگانی این کالا می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی راپید

همانطور که می دانید در حال  حاضر تجارت و بازرگانی لوازم التحریر یکی از بزرگترین صنایع سود آور می باشد. واردات این کالا از کشورهای مختلفی نظیرچین، آلمان، سوئیس، بلژیک و…. صورت می گیرد. همچنین کشور ما از صادر کنندگان این دارو نیز می باشد که به کشور های افغانستان، آلمان، سوریه، عراق، تاجیکستان، ازبکستان، اوکراین و…. صادر می شود . در صورت اقدام به واردات و صادرات این کالا باید بخشنامه های مربوطه را مطالعه نمایید و یا با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید تا در زمان ترخیص کالا در گمرک به مشکل بر نخورید.

ترخیص راپید از گمرک

ترخیص راپید از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص راپید از گمرک:

ترخیص انواع راپید

ترخیص راپید معمولی

ترخیص راپید یکبار مصرف

ترخیص راپید دائم

ترخیص راپید نیم میلیمتری

ترخیص راپید یک میلیمتری

ترخیص راپید هشت میلیمتری

ترخیص جوهر راپید

ترخیص راپید آرت لاین

و ….

شرکت سلطان تجارت بازرگان

همانطور که می دانید واردات و صادرات کاری سخت و زمان بر است. شرکت سلطان تجارت بازرگان با حدود بیست سال تجربه و به کار گیری کارمندان متخصص همواره همراه شما خواهد بود تا در زمینه ترخیص و حمل و نقل کالاهای تجاری خود به مشکلی برخورد نکنید. شرکت سلطان تجارت  بازرگان با تکیه بر تجربه و آشنایی کامل به امور بازرگانی و ترخیص کالا آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. این شرکت تجاری با دارا بودن کادری مجرب و توانمند امور بازرگانی ترخیص راپید از گمرک شما را با نهایت سرعت و حداقل هزینه انجام می دهد. در صورت  تمایل به کسب اطلاعات درباره نحوه کار و یا  همکاری با شرکت سلطان تجارت بازرگان، با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.