ترخیص راد خود حفار از گمرک

ترخیص راد خود حفار از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سطان تجارت بازرگان ترخیص راد خود حفار از گمرک می باشد. همانطور که از اسم آن پیداست راد خود حفاری نوعی ابزار حفاری تو خالی است که از آن در زمانی که ابزار های دیگر حفاری به دلیل سستی خاک قادر به انجام کار نباشند استفاده می شود. در ادامه به توضیحات بیشتری در خصوص چگونگی تجارت و بازرگانی این کالا می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی راد خود حفار

اکثر واردات راد خودحفار از کشور های آلمان، ایتالیا، سوئد، چین، کره و ….. می باشد. برای واردات این دستگاه باید طبق اصول مصوب در بخشنامه ها عمل کنید و بر اساس آنها به اخذ مجوزات لازم بپردازید. در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات در گمرک برای ترخیص کالا با مشکلاتی مواجه خواهید شد. تغییرات مداوم بخشنامه ها امکان بارگذاری آنها را در این مقاله از ما سلب کرده است. به همین دلیل شما عزیزان در زمان اقدام به تجارت و بازرگانی این دستگاه می توانید برای دریافت اطلاعات دقیقتر و بیشتر با کارشناسان ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص راد خود حفار از گمرک
ترخیص راد خود حفار از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص راد خود حفار از گمرک:

ترخیص انواع راد خود حفار

ترخیص  راد خود حفار R51

ترخیص راد خود حفار R38

ترخیص راد خود حفار R32

ترخیص راد خود حفار گرید N

ترخیص راد خود حفار گرید S

و ….

تعرفه گمرکی برای ترخیص راد خود حفار

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص راد خود حفار در ردیف 72288000 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با سالها سابقه و همکاری با کارشناسان کاردان در زمینه تجارت و بازرگانی، صادرات و واردات، می تواند راهنمای شما در تمامی امور بازرگانی باشد. از خدمات این شرکت تجاری می توان به مشاوره بازرگانی، ثبت سفارش، انجام حواله های بانکی، خرید کالا، انجام تشریفات اداری گمرک و پیگیری اسناد، حمل و نقل کالا و … اشاره کرد. پیشنهاد ما درحوزه بازرگانی این می باشد که امور بازرگانی خود را به ترخیص کاران و کارشناسان در این زمینه بسپارید. تا از تجارتی امن و قانونی در اسرع وقت بهره مند شوید. شما عزیزان می توانید برای هرگونه پرسش و پاسخ در خصوص ترخیص راد خود حفار از گمرک  به صورت رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.