ترخیص رادیاتور خودرو از گمرک

ترخیص رادیاتور خودرو از گمرک

یکی دیگر از خدمات ترخیص کالای شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص رادیاتور خودرو از گمرک می باشد. همانطور که می دانید حرکت موتورهای خودرو براساس انفجاری از درون سیلندر انجام می گیرد. و این انفجار با دمای بالا باعث آسیب رساند و یا ذوب کردن سایر اجزای موتور می شود پس بنابراین هر خودرویی نیاز به یک سیستم خنک کننده به اسم رادیاتور خواهد داشت. در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی رادیاتورخودرو

واردات و صادرات صادرات رادیاتور خودرو معمولا از کشور چین، کره، انگلستان، فرانسه و …. می باشد. صادرات آن نیز از ایران به کشور های عراق، افغانستان، کشور های عربی و …… انجام می شود. وارد کردن این محصول در تعداد بالا نیاز به اخذ مجوز هایی از سازمان و ارگان های خاص خود دارد. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ت ترخیص کار رادیاتور خودرو شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

ترخیص پوشش هسته رادیاتور خودرو از گمرک

ترخیص پوشش هسته رادیاتور خودرو از گمرک

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص رادیاتور خودرو از گمرک:

ترخیص انواع رادیاتور خودرو

ترخیص انواع اجزای رادیاتور خودرو

ترخیص فن خودرو

ترخیص مجاری آب

ترخیص ترموستات

ترخیص واتر پمپ

ترخیص مایع خنک کننده خودرو

ترخیص ضد یخ

ترخیص درب رادیاتور

ترخیص شبکه رادیاتور

ترخیص لوله های آب از رادیاتور

ترخیص بخاری

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص رادیاتورخودرو

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص رادیاتور خودرو و اجزای آن در ردیف 870891 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

متخصصین با تجربه شرکت سلطان تجارت بازرگان از ابتدا واردات رادیاتور خودرو به کشور راهنما و راهگشای شما هستند. تا با صرف کمترین هزینه کالای خود را به سریعترین روش ممکن ترخیص نمایید. برای واردات رادیاتور خودرو نیاز به اخذ مجوز استاندارد، اجباری می باشد. پیشنهاد ترخیص کاران رادیاتور خودرو ما این است که برای ارسال با هزینه کمتر، تعداد بالایی را خریداری و وارد نمایید. شرکت سلطان تجارت بازرگان با تجربه گسترده در زمینه ترخیص رادیاتور خودرو از گمرک در خدمت شما است.برای هرگونه مشاوره و پرسش و پاسخ ترخیص کالا به صورت رایگان با ما تماس بگیرید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.