ترخیص ذرت دامی از گمرک

ترخیص ذرت دامی از گمرک

از دیگر خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص ذرت دامی از گمرک میباشد. دانه ذرت یکی از انواع غلات است که به علت نشاسته فراوانی که در آن موجود است، انرژی فراوانی دارد. ذرت دامی در غذای طیور، آبزیان و دام مورد مصرف قرار میگیرد. از این رو سالانه حجم بالایی از واردات ذرت به کشور را داریم. جالب است بدانید حتی بخشی از گرانی گوشت طیور، آبزیان و دام در کشور به علت گرانی ذرت میباشد. بنابراین اگر شما به عنوان یک وارد کننده بتوانید با قیمت کمتری این محصول را وارد بازار کنید، یک تاجر موفق خواهید بود. شرکت سلطان تجارت بازرگان با تیم حرفه ای و متخصص از ابتدای امر که ارائه مشاوره بازرگانی و ثبت و سفارش و خرید میباشد تا ترخیص کالا و تحویل در مقصد مورد نظر، همواره در کنار شماست.

واردات ذرت

تاجر وارد کننده میبایستی از قوانین صادرات و واردات ذرت آگاهی داشته باشد. ما در اینجا به برخی از این قوانین اشاره میکنیم. یکی از قوانین مهم این است که تاجر میبایستی قبل از اینکه اقدام به خرید ذرت نماید، در سامانه جامع تجارت فرامرزی مبادرت به ثبت سفارش کند.

از قوانین مهم دیگر جهت ترخیص ذرت دامی از گمرک اخذ مجوز از بهداشت و همچنین مجوز دامپزشکی و حفظ نباتات میباشد.

تعرفه گمرکی

ذرت انواع و مصارف متفاوتی دارد. شخص وارد کننده باید بداند که برای انواع مختلف ذرت تعرفه و حقوق ورودی متفاوتی هم میبایستی پرداخت نماید.

تعرفه گمرکی جهت واردات ذرت دامی ذیل ردیف ۱۰۰۵ کتاب صادرات و واردات قرار میگیرد. برای آگاهی از جزییات بیشتر میتوانید با کارشناسان شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل نمایید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت در زمینه ترخیص ذرت:

حمل و ترخیص ذرت شیرین

حمل و ترخیص ذرت دامی

حمل و ترخیص دانه ذرت

حمل و ترخیص ذرت بذری

حمل و ترخیص ذرت آردی

حمل و ترخیص ذرت خشن

حمل و ترخیص ذرت مومی

حمل و ترخیص ذرت دندان اسبی

و….

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با کادری متخصص و حرفه ای و هم چنین با کسب حدود دو دهه تجربه از کلیه قوانین مربوط به صادرات و واردات و ترخیص ذرت آگاهی داشته و شما تاجران عزیز را در این مسیر به بهترین نحو هدایت میکند. یکی از مسائلی که در زمینه ذرت از اهمیت بسزایی برخوردار است، ترخیص فوری ذرت از گمرک میباشد. زیرا این کالا به زودی ممکن است فاسد شود و تیم بازرگانی ما با ترخیص فوری کالای شما هم از کیفیت کالا حمایت میکند و هم اینکه شما هزینه انبارداری کمتری میپردازید. شما عزیزان برای هر گونه پرسش و پاسخ میتوانید با متخصصین ترخیص کار شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس حاصل نمایید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *