ترخیص دینام خودرو از گمرک

ترخیص دینام خودرو از گمرک

ترخیص دینام خودرو از گمرک

یکی دیگر از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان ترخیص دینام خودرو از گمرک می باشد. دینام خودرو یکی از لوازم یدکی مهم در خودرو است که وظیفه آن برق رسانی به سایر قسمت های خودرو که نیازمند برق می باشند است. یکی از وظایف مهم دینام در خودرو برق رسانی به باتری می باشد و در زمانی که باتری د شارژ شده برای تامین انرژی دیگر قطعات دینام به کمک باتری آمده و آن را شارژ می کند در ادامه به توضیحات بیشتر در این خصوص می پردازیم با ما همراه باشید.

تجارت و بازرگانی دینام خودرو

اکثر واردات دینام خودرو از کشورهای اروپایی، آمریکایی، کره، چین و ….. می باشد. هر کالایی  وارد شده به کشور با توجه به قوانین صادره در بخشنامه ها ترخیص می شود. لازم به ذکر است واردات لوازم یدکی خودرو به خصوص دینام نیز طبق اصول در بخشنامه ها از گمرک ترخیص می شود. با توجه به تغییرات بخشنامه ها شما تاجر گرامی می توانید جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعات با کارشناسان و ترخیص کاران شرکت سلطان تجارت بازرگان تماس بگیرید.

برخی از خدمات شرکت سلطان تجارت بازرگان در خصوص ترخیص دینام خودرو از گمرک:

ترخیص انواع دینام خودرو

ترخیص دینام خودرو دو ذغال

ترخیص دینام خودرو سه ذغال

ترخیص آلترناتور خودرو

ترخیص دینام سه قرقره

ترخیص دینام یک قرقره

ترخیص دینام دو ذغال سه قرقره

ترخیص دینام سه ذغال یک قرقره

ترخیص دینام خودروهای سواری

ترخیص دینام خودرو های سنگین

و …..

تعرفه گمرکی برای ترخیص دینام خودرو

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص دینام خودرو های سبک در ردیف 85114010 می باشد.

کد تعرفه گمرکی برای ترخیص دینام خودرو های سنگین در ردیف 85114020 می باشد.

شرکت سلطان تجارت بازرگان

شرکت سلطان تجارت بازرگان با بیش از 10 سال تجربه و همکاری مشاوران و کارشناسان متخصص در زمینه ترخیص کالا  و بهره مندی از ترخیص کاران زبده از گمرک آماده همکاری در زمینه تجارت و مشاوره به شما تجاراست. تا در روند تجارت و واردات کالای خود به مشکلی برنخورده و تجارتی پرسود و کم هزینه ای را تجربه کنید. ترخیص کاران شرکت سلطان تجارت بازرگان با کسب تجربه در زمینه صادرات و واردات، ترانزیت، ترخیص کالای شما به مقصد مورد نظرتان را با صرف کمترین وقت و هزینه برعهده می گیرد. همانطور که بالاتر اشاره شد به دلایل مختلفی از جمله تغییر بخشنامه ها، شما برای صادرات، واردات و حمل و ترخیص کالای خود به فردی ماهر نیازمند هستید، ترخیص کاران و مشاوران با تجربه شرکت سلطان تجارت بازرگان می توانند در خصوص ترخیص دینام خودرو از گمرک یارای شما باشند. برای هرگونه پرسش و پاسخ می توانید با کارشناسان شرکت ما به صورت رایگان مشورت نمایید.

تلفن های تماس: 09121995406 – 02122855902 – 02128111034

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *